Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím
Kompresory dieselové - mobilní, vlečné
Monday, Sep 14, 2020
Kompresory dieselové - mobilní, vlečné

Kompresory dieselové, mobilní (stacionární i vlečné): Jejich nasazení je obvykle v terénu, při různých stavebních a jiných pracích, také i při tryskání. Dieselový kompresor lze použít např. jako alternativu zdroje tlakového vzduchu obvykle tam, kde schází nebo je nedostatečně výkonná elektrická přípojka a jakýkoliv elektrický kompresor tudíž použít nelze. Dieselové kompresory, jak už sám napovídá jejich název nebo označení, mají hnací, naftové spalovací agregáty, proto jeho výhody nejsou jen vysoký výkon, respektive produkce vzduchu, ale i obecně zdrojová nezávislost, např. na elektrické síti, proto spektrum jeho využití je mnohem širší než u kompresorů elektrických.
Na druhou stranu, z pohledu reálných nákladu na výrobu 1l tlakového vzduchu, je na tom, oproti kompresorům elektrickým, o poznání hůře. Nicméně jejich hlavní atribut mobility, zejména kompresorů dieselových, vlečných/tažných, je nezastupitelný.

Tyto zařízení naleznete na našich stránkách zde: https://piskovacky.cz/317-kompresory-diesel-vlecne-vhodne-k-piskovani