Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Mobilní tryskač Profi/Master, ultrasonické provedení, vysoký výkon i účinnost, regulace tlaku, optimalizace směsi, kalibrace zrna.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Nabídku tryskacích materiálů naleznete zde: Abraziva.

Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) až 14
Známka 
Petr Sokol
2018-06-04

Mobilní pískovačka

Před dvěma roky jsme u firmy Reno – Tech.cz zakoupili tuto mobilní pískovačku, včetně příslušenství, helmy a dalších potřeb k tryskání. Za tu dobu užívání se jen vyměnila jedna tryska, hadice a pár drobností.
Při dodání jsme byli řádně vyškoleni a poučeni o různých záludnostech při tryskání, čím jsme se vyvarovali mnohým problémům, za co jsme vděčni a dodnes se na tuto firmu s různými dotazy obracíme.
U této firmy nakupujeme rovněž i abraziva, písky.
Při jedné zakázce jsme potřebovali tryskání kapacitně posílit a jelikož mimo jiné provozuje tato firma i půjčovnu těchto mobilních pískovaček, jednu nám na přibližně 3 týdny zapůjčili. Takže jsme v tu chvíli měli od R-T mobilní pískovačky dvě, jednu koupenou a jednu zapůjčenou, díky čemuž se nám zakázku podařilo vyhotovit v plánovaném termínu.
Pakliže hledáte skutečnou profi firmu, s kompetencí v oboru, solidnost a spolehlivost, tohoto dodavatele i zboží můžeme vřele doporučit.

Napsat svou recenzi !

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Profi mob. písk. - Specifikace

Průřez modely, vybavením a přísl. mobilních pískovaček.

Ke stažení (937.14k)

Podobné zboží