Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Mobilní pískovačka Profi a Master, tlaková/ulrasonická, vysoký výkon i účinnost, zakázková výroba v ČR.

Přednosti tohoto výrobku, tedy vysoká kvalita, funkčnost a další výhody pro uživatele tohoto zařízení jsou dány zejména tím, že tento výrobek je vyráběn nebo montován v naší společnosti.

Jedná se o moderní, pro dané účely použití dostatečně sofistikovanou a dobře obslužnou mobilní pískovačku automatického ovládání, s obsahem nádoby 40l, určenou pro mobilní tryskání do tlaku až 12bar.

Délka pracovní/tryskací hadice může být 1-40m, obvykle dodáváme 20-ti metrovou. Jedná se o spec. pro průchod zrna odolnou/otěruvdornou hadici určenou právě pro tryskání.
Pracovní trysky ze slinutých karbidů - vysoká životnost (stovky prac. hodin), nejčastěji použíté Venturiho s větším rozptylem tryskacího paprsku, vhodné zejména pro tryskání větších ploch (sokly, kontejnery, vagóny, pláště budouv, hráze, apod.), o vnitřním průměru 5-13mm. Možno upravit/vyměnit za trysky s rovným výstupem paprsku, vhodné pro tryskání dílů s menší plochou (jökl, tyčový materiál, apod.).
Kalibrační síto s víkem.
Mikrosměšovač pro optimální nastavení množství/poměru/hustoty tryskací směsi pro dobrou efektivitu a zejména ekonomiku tryskání (spotřeba abraziva).
Automatika dálkového ovládání, PDO kleště, element. ventil stop/start.

Regulátor prac. tlaku (0-15bar) a odkalovač pro separaci nečistot ve tlakovém vzduchu přicházející do vstupu/air přípoje pískovačky.
Parametry regulátoru tlaku a odkalovače/filtru:
Šroubení připojení: G1“
Tlakový/pracovní rozsah: 0 – 16bar
Tlak manometru max.: 16bar; 1,6MPa; 233PSI
Regulační tlak max.: 10bar
Diference: 0,25bar
Průtok max.: 7000l/min. (420m3/hod.)
Filtrační schopnost účinnost/citlivost na nečistoty: 5µm
Pracovní teplota: +3 / +60°C

Kolečka většího průměru pro bezproblémové zdolávání trénních nerovností při manipulaci s pískovačkou.
Dostatečná šíře madla pro stabilní úchop a bezpečnou manipulaci s pískovačkou.

Bohaté příslušenství, např. pro ,,mokré" tryskání, apod..

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Toto je naše nabídka, kdy se můžete rámcově seznámit s tímto produktem, nicméně nejlepší řešení pro Vás, stejně jako i pro spousty zákazníků, kteří toto u nás již absolvovali, viz. reference, je to, pakliže máte nevynucený zájem, když k nám, kde je možno mnohé vidět, vyzkoušet a konzultovat, přijedete a sami vše reálně poznáte.

Nabídku tryskacích materiálů naleznete zde: Abraziva.

Některé příklady a zajímavé ukázky (foto + video) pískování naleznete zde

1. RT-Pískování/tryskání ocelového sila

2. RT-Pískování/tryskání žulového soklu

3. RT-Pískování/tryskání vrat z dřevěného masívu

4. RT-Pískování/tryskání/značení ornamentů na sklo přes matriční šablonu

5. RT-Pískování/tryskání veterána (Trabant)

6. RT-Pískování/tryskání nosné, ocelové konstrukce

7. RT-Pískování/tryskání plechové střechy RD

8. RT-Pískování/tryskání šasi/podvozek historické parní lokomotivy

9. RT-Pískování starých, stropních, dřevěných trámů

10. RT-Pískování venkovních plechových podhledů

Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) až 14
Známka 
Petr Sokol
2018-06-04

Mobilní pískovačka

Před dvěma roky jsme u firmy Reno – Tech.cz zakoupili tuto mobilní pískovačku, včetně příslušenství, helmy a dalších potřeb k tryskání. Za tu dobu užívání se jen vyměnila jedna tryska, hadice a pár drobností.
Při dodání jsme byli řádně vyškoleni a poučeni o různých záludnostech při tryskání, čím jsme se vyvarovali mnohým problémům, za co jsme vděčni a dodnes se na tuto firmu s různými dotazy obracíme.
U této firmy nakupujeme rovněž i abraziva, písky.
Při jedné zakázce jsme potřebovali tryskání kapacitně posílit a jelikož mimo jiné provozuje tato firma i půjčovnu těchto mobilních pískovaček, jednu nám na přibližně 3 týdny zapůjčili. Takže jsme v tu chvíli měli od R-T mobilní pískovačky dvě, jednu koupenou a jednu zapůjčenou, díky čemuž se nám zakázku podařilo vyhotovit v plánovaném termínu.
Pakliže hledáte skutečnou profi firmu, s kompetencí v oboru, solidnost a spolehlivost, tohoto dodavatele i zboží můžeme vřele doporučit.

Napsat svou recenzi !

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby