Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Provádíme různá, oborová školení našimi odborníky a to jak na užívání samotné pískovací/tryskací techniky různých typů a tříd tak rovněž na metodiku tryskání. Zde stávající nebo potencionální, firemí i soukromé uživatele seznámíme se zásady správného a efektivního tryskání, rovněž s používáním adekvátních abraziv. V portfoliu našich školení je i seznámení řídících i výrobních pracovníků s různými postupy pro povrchovou úpravu/předúpravu a s renovačními pracemi, rovněž s pracemi finálními.
V rámci školení také poskytujeme info o potřebných doplňcích a příslušenství tryskání, mezi které patří např. ochranné pomůcky, trysky, kompresory, různé doplňky, aj., včetně technických parametrů a příprav pro provoz a užívání těchto zařízení, jako je spotřeba a kvalita stlačeného vzduchu, energetické nároky zařízení, včetně administrativních plnění.
To vše je pak nedílnou součástí bezproblémového užívání tryskacích technologií všech kategorií a dává každému provozovateli vyšší úroveň a jistotu kvalitní práce.
Po absolvování těchto školení, obdrží každý účastník náš Certifikát. Školení provádíme jak v místě naší firmy - na provoze povrchových úprav a renovací tak rovněž ve firmách nebo přímo na místě potřeby.

Více informací k této naší službě školení - Technologie, příslušenství, materiály, aplikace a výsledky pískování, jiné povrchové úpravy a před-úpravy, renovace, metodika, kvalita, bezpečnost, měření, norrmy, náklady, rozpočty, zákony, atd. naleznete zde: Školení

Napsat svou recenzi

Školení k zařízením, materiálům i metodice provádění různých povrchových úprav a renovací.

Školení k zařízením, materiálům i metodice provádění různých povrchových úprav a renovací.

Odborné školení (soubor) ... kde z amatérů se stávají profesionálové !!!
Pískovačky, Příslušenství, Abraziva, Normy, Metodika, Bezpečnost, Rozpočty
a celá řada dalších užitečných informací jak pro nákup tryskací techniky
tak i pro provádění renovačních prací.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby