O nás

Reno - Tech.cz, s.r.o.

Jsme výrobci i dodavatelé tryskací / pískovací techniky.

Portfolio + výsledky + reference = nejlepší firma na kompletní řešení povrchových úprav
a renovací.

Technologie, materiály, realizace, pronájem, školení.

Jsme obchodně technologická, autorizovaná firma, s ochrannou známkou a patenty vedené u UPV, viz. http://www.reno-tech.cz/kontakty/, která se zrekrutovala z bývalé průmyslové sféry ČR, zabývající se dodávkami velkých technologických, investičních celků i menších dílčích zařízení především v oblasti: tlakovzdušná pískovací/tryskací a lakovací technika, jejich příslušenství, trysky, směšovače, hadice, ochranné pomůcky, kompresor, sušička, tryskací materiál - abrazivo a rovněž i pracemi a metodikou s touto činností související. Další naší službou v pískování/tryskání i lakování je krátkodobý i dlouhodobý pronájem souborů zařízení mobilních, tryskacích jednotek a lakovaček, příslušenství a kompresorů.
Jelikož disponujeme učebnou, zkušebnou, provozem povrchových, antikorózních úprav a renovací, provádíme pro naše zákazníky i jiné uživatele školení a to jak na úrovni běžného spotřebitele tak rovněž na akademické úrovni při lektorování na školách.

Další informace k tomuto oboru, k jeho technologiím, materilálům i službám můžete najít na tomu specializovaných web. stránkách zde:

Povrchové úpravy a renovace (pískování/tryskání, balotinování, leštění, lakování, penetrace, zinkování, eloxování, niklování, cínování, ...)
Tryskací a brusné materiály - Abraziva (korund, balotina, ocelová drť a granulát, granát-mesch, skořápky, křemičitý, sklářský písek, ...)
Ochranné prostředky tryskání, metalizace, aj. (helmy, kombinézy, rukavice, boty, klima, filtry, hadice, hyg. textil, ...)
Půjčovna/pronájem strojů, zařízení a nářadí (mobilní pískovačky, lakovačky, kompresory, hadice, trysky, el. a pneu nářadí, ...)
Výroba a prodej technických/průmyslových dílů z PVC (podlahové desky, retardéry, kanálové poklopy, kabelové mosty a chráničky, ...)

Ke stažení

Obchodní podmínky VOP 857kB | PDF | 27.6.2017