Nedovolené kopírování - seznam hříšníků

POZOR!!! Nejsme účelově vytvořená firma, prodejna ani e-shop, jako je např. teprve od roku 2017 nově vzniklý ,,obchodní" sujekt, respektive nám zcizená doména www.piskovacka.cz našeho bývalého zaměstnance T. Fraňka, který takto parazituje na informacích u nás získaných a původně založených na naše IČ (29111056), kdy v jeho případě se jedná o protiprávní napodobeninu (plagiát), tedy jde o trestní jednání.

Nicméně tento subjekt (IČ: 05887046), který používá stejné nebo nápadně podobné informace ke ,,svým" produktům, včetně i názvu webových stránek a některých svých kontaktů, uvádí všechny, kteří u něho nakoupí v omyl tím, že před nimi se tváří jako regulérní obchodník, přitom je jen překupník, bez jakéhokoliv, tedy kromě svého bytu v Ostravě - Zábřehu, klientského, obchodního, servisního nebo jakékoliv jiného odpovídajícího zázemí obvyklé jakékoliv profi technické firmě. Navíc to co zpáchal a páchá dále, není nic jiného než pouhá sprostá zlodějna. Proto a ne jen z tohoto morálního důvodu bych měl oprávněnou obavu kupovat od nějakého, neznámého kramáře, navíc s nebezpečím, že se jedná nebo jednat může v jeho případě o trestnou činnost.

Proto zájem o zákazníka po dodání zboží ze strany takového filuty přirozeně končí a jakékoliv další řešení s ním, jako je např. reklamace, apod. nebude lehké, zdali vůbec možné. Tímto Vám dáváme na vědomí, že se od tohoto člověka i jeho nekalé činnosti naše společnost plně distancuje a varujeme všechny potencionální kupující na www.piskovacka.cz, která nemá s námi a našimi stránkami www.piskovacky.cz , kromě podoby názvu nic společného.

Když se budete chtít dozvědět o celé této záležitosti více, ideálně když pana Fraňka navštívíte v jeho bytě osobně, pakliže Vás vůbec přijme a schůzku spíše nezmění někde na jiné místo a v jiném prostředí. V případě, že se Vám osobní kontakt náhodou podaří a Vy se s ním, tedy se skutečným Tomášem Fraňkem a ne s někým jiným reálně setkáte a z očí do očí se ho zeptáte jak se věci v tomto mají, rádi bychom byli seznámení s jeho odpovědi i jeho reakci.

Tým Pískovačky.cz ... Váš dodavatel tryskací, lakovací, metalizační a další techniky, např. kompresorů včetně tryskacích materiálů (abraziv) pro povrchové úpravy a renovace.