VÍTEJTE NA E-SHOPU WWW.PISKOVACKY.CZ

Vstoupit do obchodu

Nejširší nabídka, nejlepší obchod a solidní dodavatel s pískovačkami, lakovačkami a metalizačkami i s veškerým, s tímto sortimentem souvisejícím, provozním či jiným nezbytným příslušenstvím a doplňky, také i tryskami, hadicemi, ochrannými pomůckami, rovněž i fitračními jednotkami, kompresory, sušičkami, včetně i odborných rad, pomocí a služeb pro naše zákazníky, kterým je u nás mimo jiné k dispozici výroba, vzorková prodejna, zkušebna, učebna, půjčovna i provoz povrchových úprav a renovací, kde je možno mnohé vidět, vyzkoušet a konzultovat.

Nevyhovuje Vám nákup přes e-shop, máte radši osobní kontakt s prodejcem, nemáte důvěru v imaginární dodavatele bez patřičných znalostí a zkušeností, o konkrétním zboží se chcete dozvědět něco více než jen základní info z prostého textu, v reálu si předmět Vašeho zájmu prohlédnout, případně vyzkoušet a využít dalších výhod nákupu v kamenném obchodě … i pro tyto zákazníky jsme řádně připraveni.

Nebo by jste se při nákupu zboží, konkrétně pískovaček, uspokojili jen s nějakým překupníkem, který místo regulérního obchodu, se vším co k tomu patří, provozuje výhradně e-shop ... navíc s ničím ani v ničem, co by jako obchod nebo prodejnu alespoň vzdáleně připomínalo, jen v jedné místnosti svého bytu a to možná ani ne vlastního, bez dalších možností vyhovět a uspokojit potencionální zákazníky tak, že tu a tam, někde, od někoho něco objedná a Vám přepošle? ... či by jste raději objektivního dodavatele s tradicí, který provozuje kamenný obchod se zázemím, kde pro takový subjekt je e-shop, v případě, že ho má, pouze jeden z mnoha, ne však ten hlavní obchodní instrument.
Jsme totiž firma, která pískovačky ne jen dodává, ale také s nimi i pracuje, proto naše zařízení dobře známe … pískovačky servisujeme a provádíme jejich up-grade ... také je i s kompresory a veškerým nezbytným provozním a pracovním příslušenstvím půjčujemeškolíme jejich uživatele a lektorujeme na školách … ovšem tím hlavním, čím se od ostatních dodavatelů pískovaček odlišujeme, je vlastní vývoj, zakázková výroba a s tím související filozofie i rozvoj celé naší firmy, coby obchodně-technické společnosti.

Tedy nejsme jen jeden z mnoha e-shopů pískovaček, kdy zájem o zákazníka po dodání zboží u mnohých více-méně končí a to zejména z důvodů, že prodávající nemá více co nabídnout a to především své služby nebo jiné atributy dobrého obchodníka jako jsou náhradní díly, servis nebo třeba i řešení různých jiných souvisejících problémů konkrétních zákazníků. Díky těmto přednostem, širokému sortimentu, nemalým skladovým zásobám a pružnosti dodání se považujeme za ideálního dodavatelského partnera všech ve spojení s tryskáním a dalšími pracemi povrchových úprav. Jedná se jak o profesionální uživatele z řad průmyslových provozů tak i uživatelů od drobných řemesel nebo domácností.

Proto těm, které nabídka a případně i nákup přes E-shop moc neuspokojí a jejich požadavky si vyžadují individuální přístup i řešení, jsme schopni, pakliže budeme mít jasné zadání a znát relevantní požadavky potencionálního uživatele, vypracovat a zaslat naší nabídku na míru.

Jsme spolehlivá firma, o kterou se v jakémkoliv ohledu může každý náš klient s důvěrou opřít. Navštivte nás a přesvědčte se sami.