Naše služby

Provádíme školení našimi odborníky a to jak na užívání samotné pískovací/tryskací techniky různých typů a tříd tak rovněž na metodiku tryskání. Zde stávající nebo potencionální uživatelé seznámíme se zásady správného a efektivního tryskání, rovněž s používáním adekvátních abraziv. V portfoliu našich školení je i seznámení řídících i výrobních pracovníků s různými postupy pro povrchovou úpravu/předúpravu a s renovačními pracemi, rovněž s pracemi finálními. V rámci školení také poskytujeme info o potřebných doplňcích a příslušenství tryskání, mezi které patří např. ochranné pomůcky, trysky, kompresory, různé elementy, aj., včetně technických parametrů a příprav pro provoz a užívání těchto zařízení, jako je spotřeba a kvalita stlačeného vzduchu, energetické nároky zařízení, včetně administrativních plnění.

To vše je pak nedílnou součástí bezproblémového užívání tryskacích technologií všech kategorií a dává každému provozovateli vyšší úroveň a jistotu kvalitní práce.

Po absolvování těchto školení, obdrží každý účastník náš Certifikát.

Školení provádíme jak v místě naší firmy - na provoze povrchových úprav a renovací tak rovněž ve firmách nebo přímo na místě potřeby.

Služby a produkty

Pevné základy firmy Pískovačky.cz

Specializujeme se na projektovou a konstruktérskou činnost spojenou s výrobou různých tryskacích jednotek a zařízení, především pro uživatele ve strojírenství, stavebnictví, v petrochemickém, sklářském, metalurgickém nebo plastikářském průmyslu, inženýrských sítí apod., včetně dodávky, instalace i servisu.

Společnost Reno – Tech.cz, s.r.o. ® tímto nastavuje vysoký standard pro technologie povrchových úprav a renovací, včetně jejich příslušenství a nabízí kombinaci bezkonkurenční kvality s osvědčenými řešeními. Po při stálici naší firmy jsou naše výrobky chráněny užitnými průmyslovými vzory Úřadu průmyslového vlastnictví. Proti kopiím našich výrobků i našeho know-how se aktivně bráníme.

Kammenný obchod i e-shop

Provozujeme současně jak kamenný obchod tak i e-shop.

E-shop

Vývoj a výroba

Zabýváme se vývojem nových zařízení a zakázkovou výrobou...

Vývoj

Servis a up-grade

Na námi dodaných zařízeních provádíme pravidelnou údržbu.

Servis

Praktická zkušebna / testy

Disponujeme zkušebnou pro kontrolu a určování různých povrchů.

Zkušebna

Školící centrum/učebna

Pro naše zákazníky a absolventy škol provádíme školení.

Školení

Nabídka na míru

Pro reálné zákazníky a uživatele se speciálními požadavky na zboží a služby.

Nabídka

Poradenství

Pro potencionální zákazníky poskytujeme přednákupní konzultace.

Poradenství