Pískovačky a tryskání / pískování dřeva, dřevěných dílů (nábytku), dřevostaveb.

Pískování/tryskání dřeva, masívu jako jsou různé stavební dílce a dřevostavby (podlahy, trámy, ploty, zahradní altány, roubenky, sruby, aj.) za účelem očištění, sjednocení nebo jiná účelová změna struktury povrchu těchto dílců (nový-starý), rovněž jako příprava pro penetraci a voskování.

Pískování dřeva, zejména dřevěného nábytku z masívu a palubek, ale i různých stavebních dílců a příslušenství je nedílnou součástí obnovy této kategorie vybavenosti.

Jedná se o moderní, efektivní a přitom poměrně šetrnou metodu technického čištění a renovace zejména starých dřevěných předmětů, které jsou poškozené jednak stářím, klimatickým, organickým nebo jiným působením, včetně i vandalizmu, kdy je vše toto možno uvézt do původního stavu věcí a přitom zachovat autentičnost tohoto výrobku.

Jde především o rozličné věci a zařízení jako jsou truhly, skříně, almary, kredence, komody, vitríny, police, židle, stoly, postele, sedací soupravy, lavice, současně i věci praktické potřeby- kolovraty, máselnice, cepy, sudy. Zvláštní kategorií jsou pak různé dřevěné stavby a jejich dílčí prvky-roubenky, stodoly, seníky, došky, krovy, podlahy, atd. .

Nedílnou součástí renovace jsou různé druhy kvalitní impregnace/konzervace a to jak syntetické, tak rovněž přírodní, čímž se těmto věcem zajistí dlouhodobá životnost, povrchová odolnost a rezistentnost proti nežádoucím vlivům, které rovněž dodáváme.

Další užitečné informace k této problematice naleznete na našem blogu zde: https://piskovacky.cz/blog.html ... nebo přímo v konkrétních produktech určené pro tyto práce zde: https://piskovacky.cz/10-e-shop

Některé příklady možných povrchových úprav naleznete zde www.reno-tech.cz a zde www.reno-tech.cz/fotogalerie/

V případě, že máte zájem o zaslání nabídky na vhodné tryskací zařízeni (pískovačky), zašlete nám svou poptávku, my Vám vypracujeme a zašleme naší nabídku na míru.

Pište zde: Poptávka