Pískovačky a tryskání / pískování kovů.

Kovový materiál, ocelové dílce a konstrukce se nejčastějí pískují za účelem před-úpravy (očištění, sjednocení, zbavení okují, aj.), čímž se zvýší kvalita a estetika povrchu, zejména pak pro nutnost dalších technologických postupú povrchových úprav (lakování, zinkování, aj.).

Pískování / tryskání za účelem očištění a odstranění staré barvy, hloubkové rzi, atd. včetně i finální povrchové úpravy jako součást renovace inženýrských sítí, jejich příslušenství, těžkých ocelových/příhradových konstrukcí, ale i různých jiných dílů z různých kovů (běžná i nerezová ocel, lehké kovy, ap.).

V průmyslovém tryskání se jedná především o potrubí, vodárny, vodojemy, čističky odpadních vod, kanalizační systémy, jímky, šachty, ale i stožáry, sloupy, ocelové a pontonové mosty, sila, hráze, zábradlí, atd., ale i autodíly, disky, karosérie, ...

Tím se u těchto dílů ne jen zlepší estetické vlastnosti, ale zejména prodluží jejich celková životnost a funkčnost.

Další užitečné informace k této problematice naleznete na našem blogu zde: https://piskovacky.cz/blog.html ... nebo přímo v konkrétních produktech určené pro tyto práce zde: https://piskovacky.cz/10-e-shop

Některé příklady možných povrchových úprav naleznete zde www.reno-tech.cz a zde www.reno-tech.cz/fotogalerie/

V případě, že máte zájem o zaslání nabídky na vhodné tryskací zařízeni (pískovačky), zašlete nám svou poptávku, my Vám vypracujeme a zašleme naší nabídku na míru.

Pište zde: Poptávka