Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Technologie

Prodáváme a servisujeme typizované tryskací technologie a některé jejich příslušenství. Rovněž máme vlastní zakázkovou výrobu fortelných mobilních a kabinových pískovaček, ochranných přetlakových helem a Venturiho RGB trysek. V počtu dodaných pískovaček a jejich příslušenství máme čelní pozici v ČR i na středoevropském trhu, viz. reference.

Kompletní nabídku různých, zejména speciálních/unikátních pískovaček individuláních modelů, které zakázkově vyrábíme, nalezneze v našem produkčním katalogu.

Více informací a konkrétní nabídku tryskacích, lakovacích a metalizačních zařízení, včetně jejich výbavy, také příslušenství a kompresorů pak naleznete zde: Pískovačky.cz nebo případně, že jste zde nenašel přesně to, co jste hledal, můžete si od nás na vyžádání nechat vypracovat a zaslat individuání nebo jinak speciání naší nabídku postavenou přesně dle vašich představ a požadavků.