Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Multifunkce, Si/Al/Ca - je drť sklopecní strusky, coby druhotný produkt ze slevárenkých vysokých pecí, s vysokou mírou kovových i nekovových oxidů, s ostrým, poměrně tvrdým zrnem. Proto je často používaná začínajícími ale i zkušenými operatéry v tryskání jako starovací i univerzální, abrazivivní médium do různých tryskacích zařízení, např. mobilních pískovaček nebo pískovacích boxů.
A jelikož se jedná o siroko-spektrální abrazivo, dá se použít na pískování jak oceli, hliníku, slitiny, tak rovněž i na pískování cihly, pórobetonu, kamene, prefbrikátů, ale i k pískování dřeva, skla, plastů, aj.
Toto abrazivo je ostré a poměrně houževnaté, s dobrou výdrží, tedy i výkonem a účiností obrusu, proto se nejvíce uplatní při čištění a renovaci povrchů různých dílů, obvykle za účelem odstranění rzi nebo zbavení starých povlaků.

Podkategorie