Tento renovátor plastů, je speciální, vysoce účinný a progresívní čistící a renovační prostředek k oživení plastových dílů, určený zejména pro odstranění nežádoucího zmatnění nebo zažloutnutí auto-světel.
Po relativně jednoduché a rychlé aplikaci tohoto renovátoru, světla, především ty přední, s čirým krytem-průzorem dostanou opět ne jen svůj původní/nový vzhled, ale i navrácení funkčnosti bez omezení intenzity a účinnosti svitu.
Prakticky ihned po použití tohoto renovátoru na svítidlo, zvýší se ne jen bezpečnost provozu, tedy jízdy takového vozidla nebo i jiného dopravního prostředku, ale i se u těchto svítidel prodlouží jejich životnost.

S jednou sadou (papírový kartón s třemi polštářky ve vakuovaném balení) se dá v pohodě kompletně zrenovovat/vyčistit hodně zašlá světla jedno celého osobního, dodávkového i nákladního auta (přední světlomety + zadní světla), včetně i mlhovek.
V případě použití tohoto přípravku na světla méně degradovaná (matná, žlutá), tento renovační / regenerační  prostředek vystačí na použití, tedy pro aplikaci všech světel dvou nebo i více takových vozidel.

Pochopitelně, že tento renovátor lze použít i pro jiné účely, respektive inovaci plastových krytů světel i jiných dopravních prostředků, jako jsou motorky, vlaky, lodě, apod.

Český návod přiložen!

Napsat svou recenzi

Renovátor plastů auto-světel

Renovátor plastů auto-světel

Renovátor plastových dílů je speciální, vysoce účinný a progresívní přípravek, ideální k oživení či zbavení nežádoucího zmatnění či zažloutnutí a zlepšení tak výkonu svitu auto-světel.

Při nákupu 3 a více kusů sad sleva 40,- Kč/1ks.

Napsat svou recenzi

Množství Sleva Ušetříte
3 359 Kč 1 077 Kč