Jedná se o nové vysokotlaké, vzduchem poháněné, extrémně výkonné stříkací/lakovací jednotky předního, celosvětově známého amerického výrobce GRACO, s pneumatickou pumpou o tlaku až 500bar, které díky těmto svým parametrům a vlastnostem jsou proto určené pro nanášení větších vrstev (až 2000µm) i ,,těžkých" (epoxid, polyuretan apod.) barev s vyšší hustotou/viskozitou v krátkém čase na větší plochy (Př.: 1m2/cca 5sec./100µm), čímž se řadí mezi nejvýkonnější a především nejspolehlivější zařízení tohoto druhu mobilních průmyslových lakovaček. Díky tomu všemu a bohatému příslušenství, umožňující rozsáhlé operativní použití, je jejich nečastější použití zejména v těžké dopravní, konstrukční a stavební oblasti při nanášení různých antikorozních povlaků a sanací.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

V případě zájmu o toto zařízení nás neváhejte bez obav kontaktovat ... Tel: +420 608 708 907; info@piskovacky.cz

Napsat svou recenzi

Vysokotlaká stříkací jednotka GRACO King, NXT, K71FH1

Vysokotlaká stříkací jednotka GRACO King, NXT, K71FH1

Vysokotlaká, pneumatická / vzduchová lakovací / stříkací jednotka Graco pro aplikaci / nanášení barev na různé povrchy tryskovým nástřikem.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby