Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Jedná se vysoce kvalitní, dobře sofistikovaný, středně až více výkonný kompresor, s max. prac. tlakem 10bar, a produkcí stlačeného vzduchu 1650l/min., s el. motorem o příkonu 11kW, na nádobě/vzdušníku o objemu 500l, s řídícím procesorem/jednotkou a LCD digi ovládacím panelem ... určený pro časté tryskání, tedy k tomuto účelu a rozsahu vhodný do řemeslných dílen a menších průmyslových provozů.

V nabídce jsou různé modely provedení:
Agregát samostatně v provedení (standard) ... 90.000,- Kč

Agregát + ležatá nádoba (500l) ... 109.000,- Kč
Agregát + ležatá nádoba (500l) + kondenzační sušička  ... 121.000,- Kč

Více informací (popis, parametry, použití, ...) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Pro konkrétní model tohoto kompresoru a jeho výbavu si nechte od nás zaslat cenovou nabídku.

V případě, že tento kompresor u nás zakoupíte spolu s jiným naším průmyslovým, pískovacím, lakovacím nebo metalizačním zařízením jako soubor zařízení, poskytneme Vám na tento nákup zajímavé slevy.

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Napsat svou recenzi

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.110/10 (CE)

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.110/10 (CE)

Elektrický (400V) šroubový kompresor ATMOS-Albert E.110/10

Český Výrobce! Záruka 50 měsíců.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby