Jedná se vysoce kvalitní, dobře sofistikovaný, středně až více výkonný kompresor, v tlakovém provedení s max. prac. tlakem 10bar, a produkcí stlačeného vzduchu 1600l/min., s el. motorem o příkonu 11kW, instalovaný v bezhlukové skříni (karosérii) a celý postavený na nádobě/vzdušníku o objemu 500l, s řídícím procesorem/jednotkou a LCD digi ovládacím panelem ... určený pro takřka nepřetržité tryskání, tedy k tomuto účelu a rozsahu vhodný do běžných řemeslných dílen, typu autoservis, pneuservis, truhlárna, kamenictví, apod., či menších až středně velkých průmyslových provozů, např. kovovýroba.

V nabídce jsou různé modely provedení:
Agregát samostatně v provedení (komfort) ... 129.000,- Kč
Agregát + ležatá nádoba (270l) ... 160.000,- Kč
Agregát + ležatá nádoba (270l) + kondenzační sušička  ... 179.000,- Kč
Agregáty instalované v plechové, anti-hlukové plnohodnotné skříni/krytu v provedení Komfort.

Více informací (popis, parametry, použití, ...) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Pro konkrétní model tohoto kompresoru a jeho výbavu si nechte od nás zaslat cenovou nabídku.

V případě, že tento kompresor u nás zakoupíte spolu s jiným naším průmyslovým, pískovacím, lakovacím nebo metalizačním zařízením jako soubor zařízení, poskytneme Vám na tento nákup zajímavé slevy.

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Napsat svou recenzi

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.95/9 (CE)

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.95/9 (CE)

Elektrický (400V) šroubový kompresor ATMOS-Albert E.95/9.

Český výrobce s dlouholetou tradicí a zkušenostmi! Garance kvality a spolehlivosti. Bezpříplatková záruka až 84 měsíců, bez omezení množství provozních hodin (MTH) a při splnění podmínky registrace včetně uzavření servisní smlouvy výrobce.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby