Jedná se vysoce kvalitní, dobře sofistikovaný, středně až více výkonný elektrický, šroubový kompresor, v provedení Vario, s proměnlivým plněním/produkcí tlakového vzduchu = vynikající (velmi úsporná) ekonomika provozu, v tlakovém provedení s max. prac. tlakem 7-10bar. a s max. produkcí stlačeného vzduchu až 1850l/min., s el. motorem o příkonu 11kW, instalovaný v bezhlukové skříni a celý postavený na nádobě/vzdušníku o objemu 300l, s řídícím procesorem/jednotkou a LCD digi ovládacím panelem ... určený pro takřka nepřetržité pískování, tedy k tomuto účelu a rozsahu vhodný do větších řemeslných dílen a středně velkých průmyslových provozů tryskacích pracovišť.

V nabídce jsou různé modely provedení:
1, Agregát samostatně v provedení (standard) ... 117.900,- Kč
2, Agregát + ležatá nádoba (500l) ... 128.000,- Kč
3, Agregát + ležatá nádoba (500l) + kondenzační sušička  ... 153.000,- Kč
Agregáty instalované v plechové, anti-hlukové polo-skříni/krytu v provedení Standard/Naháč.

Více informací (popis, parametry, použití, ...) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Pro konkrétní model tohoto kompresoru a jeho výbavu si nechte od nás zaslat cenovou nabídku.

V případě, že tento kompresor u nás zakoupíte spolu s jiným naším průmyslovým, pískovacím, lakovacím nebo metalizačním zařízením jako soubor zařízení, poskytneme Vám na tento nákup zajímavé slevy.

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby