Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Toto velmi výkonné, mobilní, elektrometaziační zařízení je určené pro uživatele s požadavky na vysokou kvalitu nanášení kovových, antikorózních povlaků zejména na povrchy ocelových (feromagnetických) dílů i v těch nejtěžších klimatických a pracovních podmínkách (testy v Norsku, kdy jako jedno z mála podobných zařízení obstálo a ustálo tyto podmínky i vysoké nároky).

Více informací (popis, tech. parametry, nabídka/ceník) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

V případě zájmu o toto zařízení nás neváhejte bez obvav kontaktovat ... Tel.: +420 608 708 907; E-mail: info@piskovacky.cz .

Napsat svou recenzi

Elektro-metalizační zařízení, jednotka šopování Oerlikon Metco ECO 350

Elektro-metalizační zařízení, jednotka šopování Oerlikon Metco ECO 350

Elektrometalizace : Mobilní, elektro-obloukové metalizační zařízení, jednotka šopování Oerlikon Metco ECO 350 pro nanášení kovových, antikorózních povlaků.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby