Array

Obsah balení

Tato nabídka platí pouze za předpokladu nákupu všeho výše uvedeného u firmy R-T.

V této nabídce souborů zařízení mobilního tryskání se jedná o vlečný dieselový kompresor a mobilní pískovačku/tryskač od renomovaných českých výrobců, fy. ATMOS a Reno-Tech.

 

1a.) Tento typ dieselového kompresoru této nabídky (PDP20) má produkci stlačeného vzduchu, což je hlavní požadavek na kompresor používaný nejvíce k tryskání, 3m3/min. (3000l/min.), při výtlaku 7,5bar, což je nejideálnější poměr množství vzduchu a tlaku (jsou totiž kompresory co dávají více vzduchu, ale při menším tlaku a naopak, tedy mají větší tlak, ale vyrobí méně vzduchu). Tento kompresor je osazen dvěma provozními výstupy s individuálním připojením a odběrem vzduchu, kdy každý tento výstup má svůj vlastní uzávěr/ventil. Ve spojení s tímto kompresorem a zde uvedenou mobilní pískovačkou jsou výstupy tlakově regulovatelné, v diferenci min/max. (0-8bar).

Tento typ kompresoru je vybaven dochlazovačem (integrovaná sušička) na úpravu tlakového vzduchu s funkcí odlučování vlhkosti a jiných částic (vlhkosti, oleje, atd.) při procesu výroby - stlačování (air press) tlakového vzduchu. Tedy výstupní vzduch z takového kompresoru je suchý a čistý, tedy kvalitní a kompresor tímto vybavený lze použít i pro velmi vysoké nároky na kvalitu nekorodujícího či jinak nekontaminujícího tryskání např. běžnou ocel nebo i anticoro, případně cihlu nebo dřevo.
   

PDP28 je vybaven motorem Perkins (GB/USA) nebo Kubota (Japan) ... v této naší nabídce se konkrétně jedná o kompresor osazený motorem Perkins 404D-22, s prac. výkonem 35kW. Právě ten se vyznačuje ne jen svou vysokou kvalitou a dobrou sofistikací, ale především bytelností a odolností při vysoké zátěži (tzv. dříč), tudíž je spolehlivý a má dobrou ekonomiku (spotřeba) i komfort (hluk a emise) provozu, díky čemuž je schopen fungovat i v těch nejnáročnějších/extrémních podmínkách a zároveň splňuje veškeré legislativní nezbytnosti EU (CE).

Tento typ kompresoru (PDP20) se nabízí ve dvou tažných variantách a to s bržděnou, výškově ne-stavitelnou oji ... a s bržděnou i výškově stavitelnou oji, obě pak s ruční parkvací brzdou a v anti-korozní, pozinkované povrchové úpravě. Elektrické připojení na tažné zařízení je jak nové (13 pólů) a tak i staré/redukované (13/7 pólů).

Objem palivové nádrže je 60+10l, což vystačí na cca 12MTH plného provozu = 2 běžné, pracovní, reálné směny.

Celková (provozní) hmotnost tohoto typu kompresoru (PDP20) je v základu 700kg, včetně všech opcí 750kg.

Tyto kompresory se dodávají v základním barevném provedení skříně/karosérie (žlutá, zelená, červená), s čeným podvozkem. Za příplatek (10000,- Kč/390 Euro) je možno zbarvení karosérie udělat v jiném, zákazníkem požadovaném odstínu běžné pastelové barvy. Typ/druh barvy je prášková/komaxit.

1b.) Dodatečně je možno již v prvovýrobě tento kompresor dovybavit mimo jiné přídavným, integrovaným dochlazovačem/sušičkou, což uživatelům používající tento kompresor zejména k tryskání, doporučujeme.

 

2.) Co se týče mobilní pískovačky balíčku souboru této ,,akční" nabídky, jedná se o dobře sofistikovanou, profi mobilní pískovačku v ultrasonickém provedení, s  dálkovým ovládáním, silnostěnné nádoby/zásobníkem o objemu 40l s max. pracovním tlakem 12bar.
Součástí nabídky a výbavy této předmětné mobilní tryskací jednotky je rekuperační síto, víko, regulátor provozního tlaku, odkalovač, 20-metrová pracovní/tryskací hadice, tryska a profi, přetlaková ochranná helma s filtrem dýchání a diferenčním klimatizérem (vortex), včetně spec. pracovních rukavic a ochranné kombinézy = plná/maximální výbava. 

Více informací (popis, parametry, použití) k těmto produktúm naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Napsat svou recenzi

Akční balíček-Soubor zařízení: Mobilní pískovačka+vlečný/mobilní dieselový kompresor

Akční balíček-Soubor zařízení: Mobilní pískovačka+vlečný/mobilní dieselový kompresor

Akční nabídka - Balíček souboru zařízení mobilního dieselového kompresoru a mobilní pískovačky profi master 40l automat, vhodné pro volné mobilní pískování - tryskání v terénu a to jak v interiéru tak i exteriéru.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby