Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Mobilní ,,bezprašné" pískovačky s odsáváním, filtrací a oběhovou rekuperací abraziv.


  

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Pískovačky mobilní s odsáváním Profi a Master. Odsávaní, rekuperace. Určené pro takřka bezprašnou aplikaci tryskání v interiérech nebo v místech kde je potřeba eliminovat od tryskacího materiálu místo výkonu této práce. Vhodné pro tryskací práce (pískování) v obytných prostorách, sklepích, na veřejném prostranství.

Tuto mobilní pískovačku lze použít, tedy plnit jak abrazivy organickými (skořápky, plasty, atd.), tak i minerálními (písek, korund, balotina, soda, atd.), včetně abraziv kovových (ocelová či litinová drť, atd.).

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Kabina ošetřena práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší kabiny k dodání (černo-modrá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé kabiny vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti kabiny, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/kabina.

Nabídku tryskacích materiálů naleznete zde: Abraziva

Některé příklady a zajímavé ukázky (foto + video) pískování naleznete zde

Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) až 14

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby