Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Zajímáte se o různé tryskací zařízení/pískovačky a rádi by jste jich viděli i se o nich dozvěděli více? Chcete se seznámit se všemi produkty naší výroby a nabídky? Klikněte zde: Pískovačky – Katalog ... a nebo nás rovnou navštivte.

Signovačka ZTZ1.

Toto speciální tryskací zařízení je určeno především k pískování/signování/značení přes šablony/matrice na různé předměty a díly, zejména skleněné, tedy vhodné pro práci tvoření různých log, znaků, obrazců např. na Petrovo misky, půllitry, štamprle, poháry, číše, apod. Využití je proto nejvíce v různých reklamních dílnách nebo menších prům. provozech s toto potřebou. Průměrná prac. kapacita 60ks/hod. (menší série). Při práci/tryskání je signovačka ovládána nožním spouštěčem/pedálem, díky čemuž jsou obě ruce ,,volné", tudíž se může dobře a bezpečně obsluhovat jak samotná signovačka tak i manupulovat s tryskaným/signovaným předmětem. Signovačka má možnost nastavené několika provozních parametrů, zejména tlaku/intenzity a času/doby tryskání/značení. Signovačku je nutno zapojit na přívod/zdroj stlačeného vzduchu (kompresor), odsávání (odsavač) a el. síť 230V.

Toto zařízení ošetřeno práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší signovačky k dodání (béžově-šedá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé signovačky vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti signovačky, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +1000,- Kč/signovačka.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Napsat svou recenzi

Signovačka ZTZ1

Signovačka ZTZ1

Signovačka, tryskací zařízení pro značení různých výrobků pískováním.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby