Směšovače (Element: SA-kohoutové, FSV-pákové), slouží pro optimální nastavení množství/hustoty tryskací, či jiné směsi (abrazivo+vzduch) tak, aby tryskání bylo co možné nejefektivnější a nejekonomičtější. Sa směšovače jsou s mikro nastavením, kdy množství tryskací směsi procházející směšovačem k ústí trysky lze nastavit mnohem jemněji a více přesněji (poměr v 0-100%) než u pákových směšovačů FSV, kde jejich princip/funkce směšování je spíše otevřeno/polo/zavřeno. Tyto směšovače, které jsou v různém provedení, profilech a velikostech se obvykle aplikují do mobilních pískovaček, možno též i do kabinových, případně mohou nalézt i jiné alternativní uplatnění při regulaci množství a dávkování sypkých materiálů.

Napsat svou recenzi

Směšovač-dávkovač abraziva SA 1 1/4" (5/4") s pancéřovou, uvnitř pogumovanou armaturou/potrubím

Směšovač-dávkovač abraziva SA 1 1/4" (5/4") s pancéřovou, uvnitř pogumovanou armaturou/potrubím

Kohoutový, směšovací mikrosměšovač pro velmi jemné nastavení/optimalizaci množství tryskací směsi při pískování = přesnější, efektivnější a ekonomičtější než jiné ventily, zejména pákové.
Atribut/přednost: Použití pro všechny druhy abraziv (organická, minerální, kovová).
Díky pancéřové armatuře s vnitční gumovou/pryžovou výstélkou = delší životnost, vyšší spolehlivost ... vhodný zejména pro extrémně náročné a časté použití kontinuálního tryskání tvrdšími abrazivy a většími zrny.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby