Jedná se o spec. díl, směšovač, tlakových-ultrasonických pískovacích-tryskacích kabin-boxů, určený pro optimalizaci množství a poměru směsi tryskacího materiálu, kterým se pískují různé díly, z různého materiálu v kabinových pískovačkách.
Tímto směšovačem se po jeho otevření provleče konkrétní pracovní-abrazivní hadice, v tomto případě (13/27mm), kdy její upravený konec s kolmou, vrtanou dírou 13mm se nasune na trysku směšovače a stáhne čtyřmi šrouby. Po té se celý směšovač našroubuje i s těsněním (klingerit) na druhý konec příruby tlakové nádoby kabiny. Jeden, kratší konec, se pak napojí na hadičník ultrasonického výstupu nádoby a na druhý, delší konec, se přivede do kabiny, kde se osadí pracovní-ústrní tryskou pískování.   

Napsat svou recenzi

Směšovač abraziva-Tlakový-Pro pískovací kabiny/boxy TTB-13/27

Směšovač abraziva-Tlakový-Pro pískovací kabiny/boxy TTB-13/27

Směšovač abraziva tlakových pískovacích-tryskacích kabin-boxů TTB pro optimalizaci množství a poměru směsi tryskacího materiálu a větší efektivity i lepší ekonomiky tryskání-pískování, pro tryskací hadici (13/27mm) o vnitřním průměru 13mm a venkovním (lůžka směšovače) 27mm.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby