Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Pracovní tryska válcového tvaru, vyrobena ze slinutých karbidů - vysoká otěruvzdornost a životonost (100-ky prac. hodin), hladká a dlouhá (d-85mm), prac. průměr: 5, 7, 9mm; vhodná pro použití jak v tryskacích kabinách kabiny tak i pro mobilní tryskače.
Pro pískovací kabinu PK-SBC 420 dodávaná jako alternativa/náhrada za ,,standardní" trysky nižší životnosti, dodávané k těmto typům pískovacích kabin, především za účelem zlepšení tryskacích výsledků, kde z principu balistiky větší délka = vyšší ústní rychlost tryskacího paprsku/abraziva = o cca 35% vyšší výkon a účinnost tryskání - lepší efektivita a ekonomika práce.
Tato tryska dostupná k této kabině pouze o vnitřním průměru 7mm.
Dodávaná jako samostaný díl.

Známka 
Robert Šuhaj
2018-06-04

Tryska

Vysoká životnost, ale musíte s tryskou vždy po několika desítkách hodin pískování otáčet v držáku/pistoli o 90°, jinak se vám jednostranně propískuje a pak je jí vzít a vyhodit.
Jinak my jí máme přibližně rok, pískujeme sklem a jen minimální opotřebení.

Napsat svou recenzi !

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Množství Sleva Ušetříte
2 500 Kč 1 000 Kč

Podobné a související zboží i služby