Mobilní kompresor diesel: Dieselový (spalovací, naftový), vlečný (stavební) kompresor vhodný pro mobilní tryskání v terénu.

V této nabídce se jedná o vlečný dieselový (stavební) kompresor od renomovaného českého výrobce, fy. ATMOS.

Máte zájem o tento kompresor nový nebo ho potřebujete jen dočasně a rádi by, jste si ho u nás pronajali nebo sháníte starší – viz. Bazar.
Všechny tyto uvedené možnosti naší nabídky k tomuto produktu naleznete právě u nás.

Tento typ a model dieselového kompresoru je již vybaven filrem pevných částic, Ad-blue i dalšími nezbytnostmi k legalizaci jeho užívání, pro splnění podmínek legislativy, tedy norem veškerých ekologických směrnic a nařízení EU k provozu těchto zařízení na území všech členských států.

Tento mobilní kompresor jako alternativa operativního zdroje stlačeného / tlakového vzduchu najde uplatnění všude tam, kde jiná možnost odběru/připojení (rozvod vzduchu, apod.) není k dispozici. Jde např. o mobilní venkovní pískování / tryskání v terénu, tedy ideální pro mobilní pískovačky, ale i jiná zařízení / spotřebiče s nutností připojení k press air.

Tyto pojízdné/mobilní kompresory (PDP 50) jsou vyráběné ve výkonovém a tlakovém rozmezí (3 m3/min. - 5 m3/min. ; 7-14bar).

Možnosti-Nabídka-Výběr typu volitelného výkonu (produkce tlakového vzduchu) PDP50:
7-8 bar ... 5000l/min. (standard)
10 bar ... 4000l/min. (+13.900,- Kč)
12 bar ... 3500l/min. (+17.900,- Kč)
14 bar ... 3000l/min. (+17.900,- Kč)

DOPORUČUJEME: Ochranný zadní nárazník s integrovanými světly včetně uchycení a osvětlení SPZ ... +5.900,- Kč

Do bytelné konstrukce dieselových kompresorů ATMOS, zejména co se týče jejich podvozku i karosérie se rovněž promítá více jak šedesáti-letá tradice vlastního vývoje i precizní výroby špičkových kompresorových - tlakových agregátů / jednotek hnaných spolehlivými vznětovými motory prémiové značky Perkins.

Díky těmto atributům jsou pojízdné kompresory ATMOS robustní a spolehlivé, schopné práce i ve velmi náročných podmínkách různých pracovišť, především stavenišť, tedy při extrémních teplotních výkyvech, prašném prostředí (pískování) a co nejvíce jejich uživatelé oceňují je, že odolávají a fungují i při ne vždy dokonalé či nepravidelné údržbě.
Proto také obstály, při provozních zkouškách, i v těch nejnáročnějších / extrémních klimatických podmínkách (horko, zima, prach), na ruské Sibiři nebo v pouštních zemích.
Právě pro tyto své přednosti, volíme a doporučujeme tyto kompresory i pro pískování / tryskání

1a.) Tento typ dieselového kompresoru této nabídky (PDP50) má produkci stlačeného vzduchu, což je hlavní požadavek na kompresor používaný nejvíce k tryskání, 5m3/min. (5000l/min.), při výtlaku 8bar, což je nejideálnější poměr množství vzduchu a tlaku (jsou totiž kompresory co dávají více vzduchu, ale při menším tlaku a naopak, tedy mají větší tlak, ale vyrobí méně vzduchu). Tento kompresor je osazen dvěma provozními výstupy s individuálním připojením a odběrem vzduchu, kdy každý tento výstup má svůj vlastní uzávěr/ventil. Ve spojení s tímto kompresorem a zde uvedenou mobilní pískovačkou jsou výstupy tlakově regulovatelné, v diferenci min/max. (0-8bar).

Kompresor PDP50 je vybaven a osazen motorem Perkins (GB/USA), typem (403J-E17T), s prac. výkonem 36kW a pracovními otáčkami jen 2400ot./min. Právě ten se vyznačuje ne jen svou vysokou kvalitou a dobrou sofistikací, ale především bytelností a odolností při vysoké zátěži (tzv. dříč), tudíž je spolehlivý a má i dobrou ekonomiku (spotřeba) a komfort (hluk a emise) provozu, díky čemuž je schopen fungovat i v těch nejnáročnějších/extrémních podmínkách, přičemž splňuje veškeré legislativní nezbytnosti EU (CE).

Tento typ kompresoru (PDP50) se nabízí ve dvou tažných variantách a to s bržděnou, výškově ne-stavitelnou oji ... a s bržděnou i výškově stavitelnou oji, obě pak s ruční, hydraulickou parkovací brzdou a v anti-korozní, pozinkované povrchové úpravě. Elektrické připojení na tažné zařízení je jak nové (13 pólů), tak i staré/redukované (13/7 pólů).

U všech mobilních - pojízdných - tažných kompresorů ATMOS je nezbytnou součástí vleku, na kterých jsou tyto kompresory instalovány, jeho zadní osvětlení. Tudíž z nabídky příplatkových opcí je nutno pořídit zadní ochrannou hrazdu - nárazník se světly, elektroinstalací a zástrčkou, kde všechny tyto komponenty, včetně montáže, jinak možno i samostatně, ve výši 6.500,- Kč, jsou již součástí této naší cenové nabídky.

Objem palivové nádrže je 60+10l, což obvykle vystačí na cca 12-14MTH plného provozu = 2 běžné, pracovní směny.

Průměrná spotřeba tohoto kompresoru je dle reálného zatížení cca 4,5l/1MTH. Splňuje EU emisní normy CE.

Relativní tichost chodu, poměrně dobře odhlučněná skříň i antivibrační uložení tohoto dieselového kompresoru zaručuje se svými cca 96dB pozitivně nízkou hladinu provozního hluku (LWA).

Celková (provozní) hmotnost tohoto typu kompresoru (PDP50) je v základu 750kg, tudíž rovněž v základu není nutná bržděná oj a pro řidiče není potřeba mít řidičské oprávnění C nebo D. Včetně všech opcí (doplňků) pak může jeho váha dosahovat 900 i více kilogramů.

Tyto kompresory se dodávají v základním barevném provedení skříně/karosérie (žlutá, zelená, červená), s černým podvozkem. Za příplatek (10000,- Kč/390 Euro) je možno zbarvení karosérie udělat v jiném, zákazníkem požadovaném odstínu běžné pastelové barvy. Typ/druh barvy je prášková/komaxit.

1b.) Dodatečně je možno již v prvovýrobě tento kompresor dovybavit mimo jiné přídavným, integrovaným dochlazovačem/sušičkou (model PDP50+D), což uživatelům používající tento kompresor zejména k pískování / tryskání, doporučujeme.

Např.:  Např.:  1. PDP50+D (P. N. oj), 2. PDP50+D (P. B. oj), 3. PDP50+D (V. B. oj)

Dále je možno kompresor upravit/vybavit např. jiným typem výfuku svislého ložení, ,,traktorového" typu, s komínovou klapkou; dálkovým ovládáním; přídavným topením pro lokální ohřev; elektrocentrálou max. 7,5kW; atd.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, výše na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.PŘÍKLADY PŘÍSLUŠENSTVÍ, DOPLŇKŮ A VYSPĚLOSTI DIESELOVÝCH KOMPRESORŮ ATMOS

1. Ovládací a řídící panel provozních parametrů dieselových kompresorů Atmos

2. Elementy regulace, přimazávaní, apod. dieselových kompresorů Atmos

3. Výfuk v různém provedení dieselových kompresorů Atmos

4. Integrovaný dochlazovač/sušička vzduchu dieselových kompresorů Atmos

5. Elektro skříň integrovaného generátoru/elektrocentrály (až 7,5kW) dieselových kompresorů Atmos

Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) až 14
Tlak vzduchu (MPa) max. 14
Objemový proud (l/min./m3/hod.), produkce 5000l/min.

Napsat svou recenzi

Dieselový mobilní kompresor ATMOS-CZ, PDP50, CE (P. B. oj), (CE)

Dieselový mobilní kompresor ATMOS-CZ, PDP50, CE (P. B. oj), (CE)

Mobilní dieselový kompresor: Diesel, vlečný, stavební, šroubový kompresor ATMOS-CZ, PDP50, vhodný jako nezbytné příslušenství  např. ve spojení s mobilní pískovačkou k účelu volného tryskání, ale i jiné práce v terénu.
Tento model kompresoru (P. B.) je ve verzi - s podvozkem a oji: pevný (výškově nestavitelný), bržděný.
Český výrobce. Garance kvality. Záruka 48 měsíců při podpisu servisní smlouvy.

Máte zájem o tento mobilní dieselový kompresor? Potřebujete ho pro svou práci trvale nebo jen občas? U nás, vám takový kompresor, jak prodáme, tak i zapůjčíme. Zvolte si proto možnost, která vám vyhovuje nejvíce a informujte nás.

Pakliže u nás zakoupíte tento kompresor společně s jiným naším zařízením (např. profi mobilní pískovačka s přísl.) jako soubor zařízení, poskytneme vám na tento celý nákup zajímavou, přidanou slevu.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby