Jedná se o profi, vysoce komfortní a sofistikovanou, přetlakovou ochrannou helmu tryskání s integrovanou čelním LED svítilnou fungující na bezpečné napětí, pro lepší vidění místa tryskání, zejména v uzavřených, tmavých protorech s omezenou možností jiného lokálního přísvitu. Helma se skládá ze skořepiny, kabátce a regulátoru přívodního vzduchu.

Helma Vega s pogumovanou skořepinou. Helma je zkonstruovaná z moderních materiálů splňující kvalitu ISO 9001 a zároveň všechny podmínky bezpečnosti a ochrany zdraví při tryskání ČSN OHSAS 18001. Tento typ helmy má široký, panoramatický průzor s perfektním prostorovým viděním, s vyměnitelnými ochrannými fóliemi a pro lepší viditelnost za zhoršených světelných podmínek integrované LED osvětlení, s dobíjecím aku zdrojem dostatečné kapacity.
Dodává se ve dvou variantách, vnější část skořepiny helmy (polykarbonát lakovaný, polykarbonát pogumovaný) ... nedílnou součástí helmy je i velurový kabátec (bisonyl) s přezkou a opaskem...na něm je standardně přichycen regulátor vstupního vzduchu (vortex) a je na něho možno zavěsit další prvky příslušenství (filtry, klima, atd.). Díky vypěněné, kompaktní skořepině, vysoké pevnosti má helma výbornou antihlukovou izolaci. Její relativně nízká hmotnost a luxusní vnitřní kožená/textilní výstelka s možností nastavení různých velikosti v místě hlavy snižuje únavu obsluhy a při správném napasování nikterak neomezuje v pohybu. Tím umožňuje plné soustředění se na práci a společně s dalším vnitřním i venkovním bohatým příslušenstvím zajišťuje uživateli vysoký komfort a bezpečnost při tryskání.

Více informací k tomuto produktu pak naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ" nebo zde na: www.ochranne-pomucky-piskovani.cz 

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby