Helma Granit s pogumovanou skořepinou. Helma je zkonstruovaná z moderních materiálů splňující kvalitu ISO 9001 a zároveň všechny podmínky bezpečnosti a ochrany zdraví při tryskání ČSN OHSAS 18001. Tento typ helmy má široký, rovný průzor s dostatečným prostorovým viděním, s vyměnitelnými ochrannými skly.
Dodává se ve dvou variantách, vnější část skořepiny helmy (polykarbonát lakovaný, polykarbonát pogumovaný) ... nedílnou součástí helmy je i velurový kabátec (bisonyl) s přezkou a opaskem...na něm je standardně přichycen regulátor vstupního vzduchu (vortex) a je na něho možno zavěsit další prvky příslušenství (filtry, klima, atd.).
Díky vypěněné, kompaktní skořepině, vysoké pevnosti má helma výbornou antihlukovou izolaci. Její relativně nízká hmotnost a luxusní vnitřní kožená/textilní výstelka s možností nastavení různých velikosti v místě hlavy snižuje únavu obsluhy a při správném napasování nikterak neomezuje v pohybu. Tím umožňuje plné soustředění se na práci a společně s dalším vnitřním i venkovním bohatým příslušenstvím zajišťuje uživateli vysoký komfort a bezpečnost při tryskání.

Více informací k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Napsat svou recenzi

Helma GRANIT s rovným hledím (ochranná, přetlaková, tryskání)

Helma GRANIT s rovným hledím (ochranná, přetlaková, tryskání)

Profi ochranná, přetlaková helma tryskání GRANIT, s rovným hledím, s lakovanou vnější skořepinou vysoké pevnosti a integrovaným kabátcem z bisonylu. Třída ochrany A.

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby