Jedná se vysoce kvalitní, dobře sofistikovaný, středně až více výkonný kompresor, v tlakovém provedení s max. prac. tlakem 8/10/13bar, a produkcí stlačeného vzduchu až 2700l/min. (tento konkrétní typ je v provedení s max. tlakem 8bar a s produkcí tlakového vzduchu 2400l/min.), s el. motorem o příkonu 18,5kW, instalovaný v bezhlukové skříni (karosérii) a celý postavený na nádobě/vzdušníku o objemu 500l, s řídícím procesorem/jednotkou a LCD digi ovládacím panelem ... určený pro takřka nepřetržité tryskání, tedy k tomuto účelu a rozsahu vhodný do větších řemeslných dílen a středně velkých průmyslových provozů.

V nabídce jsou různé modely provedení:
Agregát samostatně v provedení (komfort) ... 167.00,- Kč
Agregát + ležatá nádoba (500l) ... 197.900,- Kč
Agregát + ležatá nádoba (500l) + kondenzační sušička  ... 233.900,- Kč
Agregáty instalované v plechové, anti-hlukové plnohodnotné skříni/krytu v provedení Komfort.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Pro konkrétní model tohoto kompresoru a jeho výbavu nechte si od nás zaslat cenovou nabídku.

V případě, že tento kompresor u nás zakoupíte spolu s jiným naším průmyslovým, pískovacím, lakovacím nebo metalizačním zařízením jako soubor zařízení, poskytneme Vám na tento nákup zajímavé slevy.

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Napsat svou recenzi

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.170/13

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.170/13

Elektrický šroubový kompresor ATMOS-Albert E.170/13

Český výrobce! Záruka 50 měsíců.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby