Jedná se o mobilní pískovačku, v principu a výkonu tryskání obdobnou jako jsou ostaní hobby mobilky naší nabídky, jen s tím rozdílem, že tento model má otevřenou integrovanou násypkou s operativním uzávěrem (kuželkou).
Díky své jednoduchosti vhodnou pro drobné řemeslné práce menšího rozsahu nebo začínající operatéry tryskání.

Doporučení: Toto zařízení, ač obecně funkční, není určeno pro profesionální nebo dlouhodobější použití !!!
Oproti jiným, vyspělejším zařízením, mají tito ,,hobíci“ mnohem menší výkon, účinnost i rozsah tryskání, tedy z pohledu realizace i horší progresi nebo-li efektivitu a ekonomiku práce. Jinými slovy, oproti např. pískovačkám vyšší kategorie, toho za stejný čas uděláte s těmito hobby, tedy opískujete, mnohem méně, v mnohem menší kvalitě i s mnohem menšími možnostmi druhového tryskání. Navíc, tím, že tyto hobby mobilní pískovačky mají i kratší hadice (max. 3-5m), tak i pracovní rádius - dosah je výrazně menší. U hobbíků méně vydrží i trysky a další příslušenství, které oproti zařízením modernějším a sofistikovanějším je i výrazně chudší. Mají i mnohem kratší celkovou životnost, a to jak samotné jednotky, tak i jejich příslušenství. Tedy nyní již víte, komu tyto zařízení jsou většinou určeny. Proto nejčastějšími jejich uživateli jsou začínající operatéři v tryskání, kteří si pískování, dříve než se jakkoliv rozhodnou, chtějí nejprve vyzkoušet nebo drobní řemeslníci, kteří tyto pískovačky mají, vedle jiných zařízení, spíše jako doplněk vybavenosti své dílny pro sporadické použití či různé školy a zájmové organizace, které je používají jako výukovou pomůcku.
Jste jedni z těchto či podobných potencionálních uživatelů tohoto konkrétního tryskacího zařízení? Objednejte si u nás tuto mobilní pískovačku, pakliže ne, doporučujeme jiný výběr, jinou volbu. Naší nabídku dalších mobilních pískovacích zařízení naleznete zde: Mobilní pískovačky

Náročnějším uživatelům doporučujeme jako náhradu za tuto pískovačku pořídit tryskací zařízení vyšší třídy.
V případě potřeby o konzultaci volejte tel.: 608 708 907, 602 349 438 nebo pište na info@piskovacky.cz.
V případě zájmu dozvědět se o tomto výrobku více, včetně i případné praktické ukázky, doporučujeme u nás absolvovat odborné školení.

Technické parametry
Druh: mobilní, s otevřenou násypkou
Typ (tlakový/injektorový): pseudo-tlakový
Kategorie: hobby
Objem tlak. nádoby: 75l
Objem tlak. nádoby-plnící (pro médium): 95kg
Délka, rádius prac./tryskací hadice: 2,5m
Typ prac. trysky: válcová
Materiál prac. trysky: keramika
Průměr prac. trysky: 2,5-5mm
Rozptyl tryskacího paprsku: do cca 30mm
Max. doporučená velikost zrna: 0,5mm
Max. vstupní tlak: 10bar
Pracovní tlak: 4 – 8bar
Spotřeba vzduchu: 250 – 750 l/min.
Rozměry s přísl.: 375 x 600 x 850mm
Hmotnost-prázdná: 25kg
Manipulace: madlo, pojezdová kola
Poznámka: Součástí dodávky této jednotky je pistole POD13, trysky, regulétor tlaku s odkalovačem, hadice, násypka, ochranná maska.

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Některé příklady a zajímavé ukázky (foto + video) pískování naleznete zde

Spotřeba vzduchu (l/min; m3/hod.) 170-700
Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) 6-10
Typ (injektorový/tlakový/kombinovaný) pseudo-tlakový

Napsat svou recenzi

Mobilní pískovačka + 4ks trysek + maska

Mobilní pískovačka + 4ks trysek + maska

Mobilní tryskací jednotka-pískovačka PK-OSB 30, určená pro volné tryskání s otevřenou nádobou (integrovaná násypka) na abrazivo o objemu 75l.

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby