Průmyslový, abrazivní odsavač pískovacích kabin/pískování-tryskání.

Průmyslové, přístavné odsávací jednotky POJ 1, 2, 3

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Vysoká kvalita, funkčnost a další výhody pro uživatele tohoto zařízení jsou dány zejména tím, že tento výrobek je navržen, vyráběn nebo montován v naší společnosti.

Jedná se o novou, optimálně sofistikovanou modelovou řadu průmyslových odsavačů vysokého sacího výkonu a účinnosti filtrace, s bytelnou a stabilní konstrukcí, určených zejména pro náročné uživatele s požadavky zejména na spolehlivost, minimální údržbu a vysoké prac. zatížení.

Více informací (popis, parametry, použití) k těmto produktům naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Odsavač ošetřen práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení tohoto našeho odsavače k dodání (béžově-šedá), kdy je na spec. přání zákazníka ještě před výrobou a dodáním tohoto celého odsavače možno vybrat a zvolit jiné barevné provedení, dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/.
Cena realizace této operace je dle velikosti odsavače, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/odsavač.

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby