Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Průmyslové, přístavné odsávací jednotky POJ 1, 2, 3

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Jedná se o novou, vysoce sofistikovanou modelovou řadu průmyslových odsavačů s bytelnou a stabilní konstrukcí, určených zejména pro náročné uživatele s nároky na spolehlivost, minimální údržbu a vysoké prac. zatížení.

Více informací (popis, parametry, použití) k těmto produktům naleznete na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Odsavač ošetřen práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení tohoto našeho odsavače k dodání (béžově-šedá), kdy je na spec. příni zákazníka ještě před výrobou a dodáním tohoto celého odsavače možno vybrat a zvolit jiné barevné provedení, dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/.
Cena realizace této operace je dle velikosti odsavače, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/odsavač.

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží