Jsme historicky první i největší česká i středoevropská, regulérně fungující půjčovna strojů a zařízení pro kompletní řešení tryskání a lakování, také i zkušebna praktických aplikací a technologických postupů pro povrchové a antikorozní úpravy/předúpravy, včetně i renovací = zkušenosti, vědomosti, kompletní a solidní služby = profesionalita.

Tato naše samostatná, zástupná služba (R-T rent) firmy Reno – Tech.cz, s.r.o. nabízí pronájem/zapůjčení souborů strojů a zařízení, zejména pro povrchové úpravy a renovace. Jde především o mobilní tryskací jednotky (mobilní pískovačky) různých typů a velikostí, veškeré příslušenství (hadice, trysky, atd.), ochranné prostředky (helmy/kukly, kabátce, zástěry, rukavice, atd.), kompresory (elektrické, dieselové), ale i další jako například mobilní lakovačky, atd..
Naše možnosti, podmínky, ceny i více informací k této službě naleznete zde (Půjčovna pískovaček a kompresorů).

Dále prodáváme tryskací materiály (abraziva), nabídka viz.: www.abraziva.cz , penetrační prostředky, barvy, vosky, atd.

Pronájem: Kompletní i dílčí vybavení pro práci povrchových úprav, předúprav a renovací!

Je mnoho důvodů, proč zvolit pronájem strojů namísto jejich nákupu. Každý náš zákazník má ten svůj.

Proto půjčujeme/pronajímáme krátkodobě i dlouhodobě kompletní technologii tryskacích zařízení ( mobilní pískovačky ) s příslušenstvím pro pískování/tryskání.
Jedná se zejména o pískovací/tryskací jednotky, kompresory, přípojné hadice, ochranné prostředky, abraziva a vše ostatní,
potřebné k výkonu této činnosti.

U firem a živnostníků jde u pronájmu strojů a zařízení především o to, že nemusí vlastnit a starat se o tyto prostředky a přitom mohou vykonávat tuto žádanou práci a nepřicházet v tomto oboru o lukrativní zakázky nebo řešit ne vždy spolehlivou kooperaci.

Zároveň si tím elegantně a bezstarostně rozšíří své portfolio nabízených služeb a udrží si tak svou konkurence-schopnost na trhu.

Tyto zařízení půjčujeme také drobným řemeslníkům, zájmovým organizacím i jiným uživatelům z řad běžných občanů.

Ceny této naší služby se pak odvíjí od typu, množství, doby a účelu zapůjčení, rovněž také, zdali se jedná o soubor nebo pouze zařízení dílčí.

Stálým zákazníkům, dle konkrétního případu, poskytujeme slevy.

Abychom mohli k vašemu pronájmu zařízení zodpovědně doporučit odpovídající typ dílčí technologie nebo souboru zařízení, adekvátního výkonu a účinnosti, je vhodné předem provézt konzultaci s našimi techniky, zaslat nám info o druhu a rozsahu požadovaných prací, případně foto zakázky/díla, které budete provádět.

Pískovačky obecně, stejně jako i pískovačky mobilní slouží zejména pro očištění, sjednocení, zdrsnění, či jiné tváření povrchu různých dílů (svařenec, sokl, schody, zábradlí, plot, pláště a vybavení budov, silo, kontejner, tabulové sklo, hráz, most, dopravní a manipulační prostředky – auto, vagón, cisterna, jeřáb a mnoho dalších, včetně i reklamních předmětů a gastronomického vybavení) z různých materiálů (kov, ocel, slitina, sklo, kámen, cihla, beton, dřevo, plast, …) a jsou nedílnou součástí prací konstrukčních, stavebních, dopravních, technologických firem a dalších, zejména pro dodržení kvality technologie výroby, vyšší efektivity prací nebo lepší estetiky.

Našimi zákazníky jsou jednotlivci i firmy, kteří potřebují řešit povrchové úpravy a před-úpravy, přitom nemají nebo nechtějí mít tyto zařízení vlastní a pronájem těchto zařízení je pro ně z mnoha důvodů výhodnější.

Celý náš sortiment tryskací techniky, příslušenství, ochranných pomůcek a abraziv pak naleznete na www.piskovacky.cz ; www.abraziva.cz a kompletní portfolio našich služeb povrchové úpravy a renovací na www.reno-tech.cz

Více informací k tomuto produktu, respektive službě naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

1. RT-Pískování/tryskání ocelového sila

2. RT-Pískování/tryskání žulového soklu

3. RT-Pískování/tryskání vrat z dřevěného masívu

4. RT-Pískování/tryskání/značení ornamentů na sklo přes matriční šablonu

5. RT-Pískování/tryskání veterána (Trabant)

6. RT-Pískování/tryskání nosné, ocelové konstrukce

7. RT-Pískování/tryskání plechové střechy RD

8. RT-Pískování/tryskání šasi/podvozek historické parní lokomotivy

9. RT-Pískování starých, stropních, dřevěných trámů

10. RT-Pískování venkovních, plechových podhledů

Napsat svou recenzi

Půjčovna mobil. pískovaček, lakovaček, kompresorů, přísl.-hadic, atd., nářadí

Půjčovna mobil. pískovaček, lakovaček, kompresorů, přísl.-hadic, atd., nářadí

Půjčovna mobilních pískovaček, příslušenství, tlakových stříkacích lakovaček, elektrických i dieselových kompresorů ... různého elektro i pneu ručního nářadí.
Vhodné pro domácnosti, drobné řemeslníky i firmy k realizaci různých zakázek pískování / tryskání, lakování aj. svépomocí.
Také i prodej tryskacích materiálů, abraziva.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby