Směšovače (Element: SA-kohoutové, FSV-pákové), slouží pro optimální nastavení množství/hustoty tryskací, či jiné směsi (abrazivo+vzduch) tak, aby tryskání bylo co možné nejefektivnější a nejekonomičtější. Sa směšovače jsou s mikro nastavením, kdy množství tryskací směsi procházející směšovačem k ústí trysky lze nastavit mnohem jemněji a více přesněji (poměr v 0-100%) než u pákových směšovačů FSV, kde jejich princip/funkce směšování je spíše otevřeno/polo/zavřeno. Tyto směšovače, které jsou v různém provedení, profilech a velikostech se obvykle aplikují do mobilních pískovaček, možno též i do kabinových, případně mohou nalézt i jiné alternativní uplatnění při regulaci množství a dávkování sypkých materiálů.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Napsat svou recenzi

Směšovač abraziva Clemco, FSV 1 1/4" (5/4“)

Směšovač abraziva Clemco, FSV 1 1/4" (5/4“)

Pákový směšovač pro standardní nastavení/optimalizaci množství tryskací směsi při pískování.
Vhodný spíše pro použití kovových tryskacích materiálů/abraziv. Pro abraziva minerální (písek, apod.) se z důvodů zhoršené funkčnosti, zejména životnosti, nedoporučuje.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby