Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Tento kompresor je již v základu vybaven, obsahuje: Tří-pístový/válcový, litinový, dělený agregát s pohonem přes klínový řemen včetně výkonného ventilátoru pro optimální chlazení bloku; sestavený na stojaté/vertikální nádobě (270l) s mobilním podvozkem a madlem nebo pevnou, stabilní základnou; proudovou ochranu; tlakový manometr; tlakový poj./odlehčovací ventil; dochlazovač tlak. vzduchu; filtry nasávacího vzduchu válců; veškeré propojovací armatury a hadice; el. spínač start/stop; kabeláž (4m) s vidlicí 400V/16-32A/5k.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Pracovní tlak kompresoru (Bar/Atm/MPa) 10 Bar
Příkon (kW), spotřeba 4
Objemový proud (l/min./m3/hod.), produkce 650l/min.
Výstup vzduchu ze zařízení - šroubení/připojení (Coul) 1/2" (hadičník cca 13mm)

Napsat svou recenzi

Elektrický, pístový, průmyslový kompresor ATMOS-Perfect 4 / 270 S

Elektrický, pístový, průmyslový kompresor ATMOS-Perfect 4 / 270 S

Elektrický (400V), dvou nebo tří-pístový/válcový, málo hlučný, dobře chlazený a mazaný kompresor bytelné konstrukce a fortelného provedení, s masívním ocelo-litinovým blokem, ve verzi na stojací/vertikální nádobě o objemu 90, 100, 150, 200, 270l, s mobilním/pojezdovým podvozkem nebo stabilní základnou, s produkcí vzduchu 650l/min. (39m3/hod.), při max. tlaku 10bar, s el. motorem o příkonu 4kW, v kategorii dílenský/průmyslový, vhodný pro malé pískovačky (s tryskou do max. 5mm) a jejich sporadický provoz, odpovídající charakteru použití obvykle v malých dílnách u drobných řemesel.
Český výrobce! Záruka 50 měsíců.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby