Tento vícetlaký kompresor je již v základu vybaven, obsahuje: Tří-pístový/válcový, litinový, dělený agregát s pohonem přes klínový řemen včetně výkonného ventilátoru pro optimální chlazemí bloku; sestavený na ležaté nádobě (150l) s mobilním podvozkem a madlem; proudovou ochranu; tlakový manometr; tlakový poj./odlehčovací ventil; dochlazovač tlak. vzduchu; filtry nasávacího vzduchu válců; veškeré propojovací armatury a hadice; el. spínač start/stop; kabeláž (4m) s vidlicí 400V/16-32A/5k.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Pracovní tlak kompresoru (Bar/Atm/MPa) 10 Bar
Příkon (kW), spotřeba 4
Objemový proud (l/min./m3/hod.), produkce 650l/min.
Výstup vzduchu ze zařízení - šroubení/připojení (Coul) 1/2" (hadičník cca 13mm)

Napsat svou recenzi

Elektrický, pístový, průmyslový kompresor ATMOS-Perfect 4T / 150 M

Elektrický, pístový, průmyslový kompresor ATMOS-Perfect 4T / 150 M

Dvou-stupňový (T), více-tlaký, elektrický (400V), dvou nebo tří-pístový/válcový, málo hlučný, dobře chlazený a mazaný kompresor bytelné konstrukce a fortelného provedení, s masívním ocelo-litinovým blokem, ve verzi na ležaté nebo stojací/vertikální nádobě o objemu 150l, s mobilním/kolovým podvozkem, s produkcí vzduchu 650l/min. (39m3/hod.), při max. tlaku 13bar, s el. motorem o příkonu 4kW, v kategorii dílenský/průmyslový, vhodný pro malé pískovačky (s tryskou do max. 5mm) a jejich sporadický provoz, odpovídající charakteru použití obvykle v malých dílnách u drobných řemesel.
Český výrobce! Záruka 50 měsíců.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby