Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Tento kompresor je již v základu vybaven, obsahuje: Tří-pístový/válcový, litinový, dělený agregát s pohonem přes klínový řemen včetně výkonného ventilátoru pro optimální chlazení bloku; elektronický rozběh (Y-D / hvězda-trojúhelník); sestavený na ležaté nádobě (270l) s mobilním podvozkem a madlem; proudovou ochranu; tlakový manometr; tlakový poj./odlehčovací ventil; dochlazovač tlak. vzduchu; filtry nasávacího vzduchu válců; veškeré propojovací armatury a hadice; el. spínač start/stop; kabeláž (4m) s vidlicí 400V/16-32A/5k.

Více informací (popis, parametry, použití) k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Servisní místa kompresorů ATMOS: Přes 30 firemních i autorizovaných/smluvních servisních partnerů v ČR pro záruční/garanční i pozáruční servis a opravy.

Pracovní tlak kompresoru (Bar/Atm/MPa) 10 Bar
Příkon (kW), spotřeba 7,5
Objemový proud (l/min./m3/hod.), produkce 950l/min.
Výstup vzduchu ze zařízení - šroubení/připojení (Coul) 1/2" (hadičník cca 13mm)

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby