Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Zajímáte se o různé tryskací zařízení/pískovačky a rádi by jste jich viděli i se o nich dozvěděli více? Chcete se seznámit se všemi produkty naší výroby a nabídky? Klikněte zde: Pískovačky – Katalog ... a nebo nás rovnou navštivte.

Tyto kabiny jsou primárně určeny a vybaveny pro injektorové obslužné tryskání vhodné zejména pro drobnou řemeslnou a uměleckou potřebu, s možností doplnění o některé příslušenství, např. cyklón, nebo přístavný odsavač. Technické parametry Typ (tlakový/injektorový) - injektorový i tlakový Masivní ocelová konstrukce bez vnitřních lemů, kvalitní dílenské zpracování Vnitřní pogumovaný prostor pro snížení hlučnosti a zvýšení životnosti kabiny Boční křídlové dveře pro vstup do útrob kabiny s vysokou mírou těsnosti Průzor s dvojitým sklem v gumovém těsnění (jedno trvalé, druhé výměnné) Pracovní vstup pro ruce s litými kruhy (2ks) a s vinilovými zapáskovanými rukavicemi Proces pískování ovládám nožním pedálem (multiplikátor) Regulace vstupního tlaku a množství abraziva k ústí pistole Běžný pracovní tlak 2,5 – 7,5bar Účinnost tryskání vysoká Kvalitní tryskací pistole s možností polohové fixace Silnostěnné pracovní trysky o vnitřním průměru 2, 4, 7mm Cyklón, jako součást kabiny pro hrubé odloučení prachových částic při pískování (za příplatek) Odsávací a filtrační jednotka umístěna mimo kabinu pro separaci jemných prachových částic s regulací intenzity s komutátorovým 230V, nebo asynchronním motorem 400V (za příplatek) Vnitřní osvětlení kabiny je tvořeno zářivkami 2 x 20W/230V s otěruvzdorným krytem Vnitřní/pracovní rozměr skříně kabiny ITB 65 (650 x 500 x 500 mm) Bohaté doplňkové příslušenství, které zvyšuje komfort obsluhy a efektivitu pískování

Více informací k tomuto produktu naleznete v příloze, výše na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Kabina ošetřena práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší kabiny k dodání (béžově-šedá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé kabiny vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti kabiny, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/kabina.

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Doporučený pracovní tlak (bar/MPa) 2,5–7,5
Typ (injektorový/tlakový/kombinovaný) tlakový

Napsat svou recenzi

Pískovací box (kabina) PK-ITB65 - injektorová

Pískovací box (kabina) PK-ITB65 - injektorová

Pískovací / tryskací box (kabina), injektorová - ITB65 ... s možností změny (systémového up-grade) na verzi tlakového nebo kombinovaného pískování / tryskání.

Zakázková produkce - Individuální řešení - Unikátní provedení - Bytelná konstrukce
Přiměřená sofistikace - Bohaté příslušenství - Vysoká spolehlivost - Dlouhá životnost
Bezpečné a komfortní užívání - Ekonomické i TOP realizace - Up grade - Jedinečné atributy
ČESKÝ VÝROBCE ! 
Zkušenosti rozhodují !  Garance kvality a funkčnosti !


Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby