Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Jedná se o víceúčelovou pískovací kabinu (box) se specializací pro použití k matování tabulového skla a zrcadel. Zároveň také jako standardní box pro pískování/tryskání různých dílů. S ohledem na prosvětlení zadní odklápěcí stěny je toto zařízení rovněž vhodné pro použití v reklamních agenturách a dílnách pro pískování/tryskání různých reliéfů na rozličné předměty přes šablony. Na přání je možno dodat v injektorovém, tlakovém nebo kombinovaném provedení. Připojení tlakového vzduchu: - tlak vzduchu na vstupu 0,3 -. 0,7 MPa - připojení od výstupu z potrubí plastovou, tlakovou hadicí rozměr hadičníku 1/2“ (umístěn na pedálu nožního ovládání) Elektrické připojení: - pro vlastní kabinu jedna fáze (osvětlení) - odsavač je trojfázový (550W) Připojení kabiny k odsavači se provádí pružnou hliníkovou nebo plastovou hadicí o průměru 125 mm. Hadice je připojena buď kolenem na sací otvor umístěný ve středu zadní stěny kabiny, nebo je-li vybavena cyklonem na jeho výstup.
Dodací lhůta: 4-6 týdnů od objednávky a dle výrobních kapacit výrobce.
Záruka: 60 měsíců (nevztahuje se na opotřebitelné díly – skla, trysky, hadice, apod.) V případě potřeby jsme připraveni podat doplňující informace.
Technické parametry - Pracovní rozměry: š-900 x h-750 x v-1000 mm
Nutné množství odsávaného vzduchu (odsavač) pro jednu kabinu: Cca 600 m3/hod.
Dodávka zařízení obsahuje: kabina ITB 90P 99.000,-Kč + vlitelné příslušenství - cyklon 10.000,-Kč, odsavač komutátorový 230V 10.000,- Kč, odsavač průmyslový, přístavný, třífázový 400V od 47.900,-Kč.

Více informací k tomuto produktu naleznete v příloze, výše na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Kabina ošetřena práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší kabiny k dodání (béžově-šedá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé kabiny vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti kabiny, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/kabina.

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Napsat svou recenzi

Pískovací box (kabina) PK-ITB90 - injektorová

Pískovací box (kabina) PK-ITB90 - injektorová

Pískovací / tryskací box (kabina), injektorová, ITB90 ... a možnosti up-grade na tlakovou nebo kombinovanou verzi.

Zakázková produkce - Individuální řešení - Unikátní provedení - Bytelná konstrukce
Přiměřená sofistikace - Bohaté příslušenství - Vysoká spolehlivost - Dlouhá životnost
Bezpečné a komfortní užívání - Ekonomické i TOP realizace - Up grade - Jedinečné atributy
ČESKÝ VÝROBCE ! 
Zkušenosti rozhodují !


Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby