Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Jedná se o víceúčelovou pískovací kabinu (box) se specializací pro použití k matování tabulového skla a zrcadel. Zároveň také jako standardní box pro pískování/tryskání různých dílů. S ohledem na prosvětlení zadní odklápěcí stěny je toto zařízení rovněž vhodné pro použití v reklamních agenturách a dílnách pro pískování/tryskání různých reliéfů na rozličné předměty přes šablony. Na přání je možno dodat v injektorovém, tlakovém nebo kombinovaném provedení. Připojení tlakového vzduchu: - tlak vzduchu na vstupu 0,3 -. 0,7 MPa - připojení od výstupu z potrubí plastovou, tlakovou hadicí rozměr hadičníku 1/2“ (umístěn na pedálu nožního ovládání) Elektrické připojení: - pro vlastní kabinu jedna fáze (osvětlení) - odsavač je trojfázový (550W) Připojení kabiny k odsavači se provádí pružnou hliníkovou nebo plastovou hadicí o průměru 125 mm. Hadice je připojena buď kolenem na sací otvor umístěný ve středu zadní stěny kabiny, nebo je-li vybavena cyklonem na jeho výstup. Dodací lhůta: 6 týdnů od objednávky Záruka: 24 měsíců (nevztahuje se na opotřebitelné díly – skla, trysky, hadice, apod.) V případě potřeby jsme připraveni podat doplňující informace. Technické parametry Pracovní rozměry: š-900 x h-750 x v-1000 mm Nutné množství odsávaného vzduchu (odsavač) pro jednu kabinu: Cca 600 m3/hod Dodávka zařízení obsahuje: kabina ITB 90P 99.000,-Kč cyklon 10.000,-Kč odsavač třífázový 35.900,-Kč

Více informací k tomuto produktu naleznete v příloze, výše na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Kabina ošetřena práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší kabiny k dodání (béžově-šedá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé kabiny vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti kabiny, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/kabina.


Některé příklady vybavení, přísl. a doplňků této pískovací/tryskací kabiny/boxu.

   1.          2.          3.          4.   5.          6.          7.          8.   9.        10.       11.        12.13.        14.       15.        16. 17.        18.       19.       20.

Nabídku tryskacích materiálů naleznete zde: Abraziva

Napsat svou recenzi

Pískovací kabina (box) PK-TTB90 tlaková

Pískovací kabina (box) PK-TTB90 tlaková

Zakázková produkce - Individuální řešení - Unikátní provedení - Bytelná konstrukce
Přiměřená sofistikace - Bohaté příslušenství - Vysoká spolehlivost - Dlouhá životnost
Bezpečné a komfortní užívání - Ekonomické i TOP realizace - Up grade - Jedinečné atributy
ČESKÝ VÝROBCE !
  Zkušenosti rozhodují !  Garance kvality a funkčnosti !

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby