Tato nabídka platí pouze za předpokladu nákupu všeho výše uvedeného u firmy R-T.

V této nabídce souborů zařízení mobilního tryskání se jedná o vlečný dieselový kompresor a mobilní pískovačku/tryskač od renomovaných českých výrobců, fy. ATMOS a Reno-Tech.

1a.) Tento typ dieselového kompresoru této nabídky (PDP28) má produkci stlačeného vzduchu, což je hlavní požadavek na kompresor používaný nejvíce k tryskání, 4,25m3/min. (4250l/min.), při výtlaku 8bar, což je nejideálnější poměr množství vzduchu a tlaku (jsou totiž kompresory co dávají více vzduchu, ale při menším tlaku a naopak, tedy mají větší tlak, ale vyrobí méně vzduchu). Tento kompresor je osazen dvěma provozními výstupy s individuálním připojením a odběrem vzduchu, kdy každý tento výstup má svůj vlastní uzávěr/ventil. Ve spojení s tímto kompresorem a zde uvedenou mobilní pískovačkou jsou výstupy tlakově regulovatelné, v diferenci min/max. (0-8bar).
   

PDP28 je vybaven motorem Perkins (GB/USA) nebo Kubota (Japan) ... v této naší nabídce se konkrétně jedná o kompresor osazený motorem Perkins 404D-22, s prac. výkonem 35kW. Právě ten se vyžnačuje ne jen svou vysokou kvalitou a dobrou sofistikací, ale především bytelností a odolností při vysoké zátěži (tzv. dříč), tudíž je spolehlivý a má dobrou ekonomiku (spotřeba) i komfort (hluk a emise) provozu, díky čemuž je schopen fungovat i v těch nejnáročnějších/extrémních podmínkách a zároveň splňuje veškeré legislativní nezbytnosti EU (CE).

Tento typ kompresoru (PDP28) se nabízí ve dvou tažných variantách a to s bržděnou, výškově ne-stavitelnou oji ... a s bržděnou i výškově stavitelnou oji, obě pak s ruční parkvací brzdou a v anti-korozní, pozinkované povrchové úpravě. Elektrické připojení na tažné zařízení je jak nové (13 pólů) a tak i staré/redukované (13/7 pólů).

Objem palivové nádrže je 60+10l, což obvykle vystačí na cca 12MTH plného provozu = 2 běžné, pracovní, reálné směny.

Celková (provozní) hmotnost tohoto typu kompresoru (PDP28) je v základu 850kg, včetně všech opcí 1000kg.

Tyto kompresory se dodávají v základním barevném provedení skříně/karosérie (žlutá, zelená, červená), s čeným podvozkem. Za příplatek (10000,- Kč/390 Euro) je možno zbarvení karosérie udělat v jiném, zákazníkem požadovaném odstínu běžné pastelové barvy. Typ/druh barvy je prášková/komaxit.

1b.) Dodatečně je možno již v prvovýrobě tento kompresor dovybavit mimo jiné přídavným, integrovaným dochlazovačem/sušičkou, což uživatelům používající tento kompresor zejména k tryskání, doporučujeme.

2.) Co se týče mobilní pískovačky, jedná se o dobře sofistikovanou mobilní pískovačku v automatickém provedení (dálkové ovládání), silnostěné nádoboy/zásobníkem o objemu 40l a max. tlakem 12bar.
Součástí nabídky a výbavy této předmětné mobilní tryskací jednotky je rekuperační síto, víko, regulátor provozního tlaku, odkalovač, 20-metrová pracovní/tryskací hadice, tryska a profi, přetlaková ochranná helma s filtrem dýchání a diferenčním klimatizérem (vortex), včetně spec. pracovních rukavic a ochranné kombinézy = plná/maximální výbava. 

Více informací (popis, parametry, použití) k těmto produktúm naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Napsat svou recenzi

Balíček-Soubory zařízení pro mobilní tryskání

Balíček-Soubory zařízení pro mobilní tryskání

Soubor zařízení (dieselový, vlečný kompresor + mobilní pískovačka s příslušenstvím) - ,,Super Akční nabídka".

Vlečný, dieselový kompresor ATMOS PDP 28 CE s bržděnou i výškově stavitelnou óji a s integrovaným dochlazovačem/sušičkou ... v celkové hodnotě 400.000 / 445.000,- Kč bez DPH.
+
Mobilní pískovačka - 40-ti litrová, plně automatická profi/master tryskací jednotka; síto+víko; regulátor tlaku; odkalovač/filtr; 20 pracovní/tryskací hadice s osazením; tryska; profi, přetlaková helma s panoramatickým hledím; rukavice; kombinéza; filtr dýchání; diferenční klimatizér; atd. ... v celkové hodnotě 91.900,- Kč bez DPH.

Celkem za vše: 491.900 / 536.900,- Kč bez DPH

Nyní v akční nabídce za 355.900 / 365.900,- Kč ... tedy ušetříte 136.000 / 146.000,- Kč ... pouze u Reno-Tech.cz, s.r.o.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby