Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Všechny tyto zde uvedené trysky, díky materiálům ze slinutých karbidů, ze kterých jsou vyrobeny, se vyznačují vysokou otěruvzdorností (abrazivní rezistencí).

Venturiho trysky, díky lineárně se rozšiřujícího tryskacího paprsku min. 6-ti násobek a více svého vnitřního průměru (d), dle geometrické vzdálenosti, v kuželovitém profilu od tryskaného místa, tedy dopadu abrazivního zrna, jsou proto obecně vhodné pro tryskání větších ploch ... podobný princip jako např. u štětců s malým/úzkým nebo větším/širším chlupem nebo malířským válečkem, který je buď užší s menším záběrem nebo širší s větším záběrem nanášením barvy.

Díky své konstrukci s rozšiřujícím se výstupem na jejích ústí (větší rozptyl výstupního média-princip Venturiho válce), jsou tyto typy trysek plošně výkonnější než trysky ,,standardní“ beze změny vnitřního průměru, tudíž více vhodné pro koncepci kontinuálního tryskání větších ploch v krátkém čase, kde mají i největší míru použití.

Jejich pracovní část je vložena do pevnostního, nylonového nebo kovového pouzdra, které jí chrání proti vnějšímu poškození, se závitem pro typizovaný držák trysky, k hadicím o vnitřním průměru 19, 25, 32mm.

Životnost trysek je dána několika ukazateli, zejména pak druhem, frakcí a kvalitou používaného abraziva. Obecně se uvádí několik desítek až set pracovních hodin. Na vyžádání zašleme naší nabídku abraziv.

Tyto trysky z ušlechtilých materiálů jsou vhodné pro časté používání minerálních, ocelo-nerezových, syntetických, plastických i organických tryskacích materiálů, zejména pak tam, kde je kladen vysoký požadavek na kvalitu a estetiku tryskaného povrchu (lehké kovy a jejich sloučeniny, nerez materiály, tabulové sklo, dřevo, atd.), coby finální úprava (balotinování), rovněž i jako před-úprava (lakování, zinkování, penetrace, atd.), strojních, konstrukčních a stavebních dílců, bez vnějších vlivů na kontaminaci tryskaného povrchu (chemická čistota).

Současně je potřeba si uvědomit, že se zvyšujícím se průměrem trysky a pracovním tlakem, zvyšuje se i spotřeba vzduchu. Přesné info si vyžádejte u svého prodejce. Délka trysky pak udává rychlost a přesnost proudění abraziva ve vzorci (delší = vyšší = přesnější) a to do jisté míry ovlivňuje účinnost a efektivitu tryskání, především strukturálního a renovačního.

Rychlost tryskacího média na ústí trysky může dosahovat až 350 m/sec (1 Mach/hod.). Při této činnosti je nutno dbát zvýšené opatrnosti a používat adekvátní ochranné pomůcky. Doporučujeme se obrátit na svého prodejce, pomůže vám s jejich výběrem. Rovněž nás můžete požádat o zaslání nabídky.

RBN … obdobné vlastnosti a parametry jako tryska NJL – co se týče bytelnosti a SCA – co se týče tryskací výdrže/životnosti, tedy rovněž z materiálu (karbid boru) = s vyšší otěruvzdorností, houževnatostí a ušlechtilostí, navíc vnější válcová část trysky částečně potažená vrstvenou velur-pryží pro ještě lepší ochranu a držení. Také má menší hmotnost, proto při manipulaci s ní tolik neunaví. Prakticky se jedná o trysku nejvíce TOP z celé naší nabídky.

Kompletní naší nabídku veškerých Venturiho trysek, jejich příslušenství, včetně i dalších informací naleznete zde na této straně, výše, ve složce ,,KE STAŽENÍ

Napsat svou recenzi

Tryska pracovní Venturiho RBN 32-7/50

Tryska pracovní Venturiho RBN 32-7/50

profil – válcová, přímá / vnitřní průměr d 11mm / délka 215mm / závit 50mm / hmotnost 335g

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby