Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Všechny tyto zde uvedené trysky se vyznačují vysokou otěruvzdorností (abrazivní rezistencí).

Venturiho trysky, díky lineárně se rozšiřujícího tryskacího paprsku min. 6-ti násobek a více svého vnitřního průměru (d), dle geometrické vzdálenosti, v kuželovitém profilu od tryskaného místa, tedy dopadu abrazivního zrna, jsou proto obecně vhodné pro tryskání větších ploch ... podobný princip jako např. u štětců s malým/úzkým nebo větším/širším chlupem nebo malířským válečkem, který je buď užší s menším záběrem nebo širší s větším záběrem nanášením barvy.

Díky své konstrukci s rozšiřujícím se výstupem na jejích ústí (větší rozptyl výstupního média-princip Venturiho válce), jsou tyto typy trysek plošně výkonnější než trysky ,,standardní“ beze změny vnitřního průměru, tudíž více vhodné pro koncepci kontinuálního tryskání větších ploch v krátkém čase, kde mají i největší míru použití.

Jejich pracovní část je vložena do pevnostního, nylonového nebo kovového pouzdra, které jí chrání proti vnějšímu poškození, se závitem pro typizovaný držák trysky, k hadicím o vnitřním průměru 19, 25, 32mm.

Životnost trysek je dána několika ukazateli, zejména pak druhem, frakcí a kvalitou používaného abraziva. Obecně se uvádí několik desítek až set pracovních hodin. Na vyžádání zašleme naší nabídku abraziv.

Tyto trysky z ušlechtilých materiálů jsou vhodné pro časté používání minerálních, ocelo-nerezových, syntetických, plastických i organických tryskacích materiálů, zejména pak tam, kde je kladen vysoký požadavek na kvalitu a estetiku tryskaného povrchu (lehké kovy a jejich sloučeniny, nerez materiály, tabulové sklo, dřevo, atd.), coby finální úprava (balotinování), rovněž i jako před-úprava (lakování, zinkování, penetrace, atd.), strojních, konstrukčních a stavebních dílců, bez vnějších vlivů na kontaminaci tryskaného povrchu (chemická čistota).

Současně je potřeba si uvědomit, že se zvyšujícím se průměrem trysky a pracovním tlakem, zvyšuje se i spotřeba vzduchu. Přesné info si vyžádejte u svého prodejce. Délka trysky pak udává rychlost a přesnost proudění abraziva ve vzorci (delší = vyšší = přesnější) a to do jisté míry ovlivňuje účinnost a efektivitu tryskání, především strukturálního a renovačního.

Rychlost tryskacího média na ústí trysky může dosahovat až 350 m/sec (1 Mach/hod.). Při této činnosti je nutno dbát zvýšené opatrnosti a používat adekvátní ochranné pomůcky. Doporučujeme se obrátit na svého prodejce, pomůže vám s jejich výběrem. Rovněž nás můžete požádat o zaslání nabídky.

RBN … obdobné vlastnosti a parametry jako tryska NJL – co se týče bytelnosti a SCA – co se týče tryskací výdrže/životnosti, tedy rovněž z materiálu (karbid boru) = s vyšší otěruvzdorností, houževnatostí a ušlechtilostí, navíc vnější válcová část trysky částečně potažená vrstvenou velur-pryží pro ještě lepší ochranu a držení. Také má menší hmotnost, proto při manipulaci s ní tolik neunaví. Prakticky se jedná o trysku nejvíce TOP z celé naší nabídky.

Kompletní naší nabídku veškerých Venturiho trysek, jejich příslušenství, včetně i dalších informací naleznete zde na této straně, výše, ve složce ,,KE STAŽENÍ

Napsat svou recenzi

Tryska pracovní Venturiho RBN 32-5/50

Tryska pracovní Venturiho RBN 32-5/50

profil – válcová, přímá / vnitřní průměr d 8mm / délka 150mm / závit 50mm / hmotnost 335g

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby