Díky minimální hlučnosti a prašnosti, vhodné pro použití i v exteriérech a pracovištích s požadavky na nízkou hladinu hluku, s vysokou čistotu, jako jsou např. různé laboratoře, výzkumná nebo jiná pracoviště bez rozptylování pracovníků s vyšší mírou jejich nezbytného soustředění se např. na badatelskou, kontrolní a podobnou činnost.

Kondenzační sušičky AHD, českého výrobce Atmos, představují spojení vyspělé technologie s konstrukční jednoduchosti a tím i vysoké spolehlivosti. Tyto sušičky jsou vybaveny digitálním panelem a automatickým, plovákovým odváděčem kondenzátu (pumpou). Sušička AHD101 je svým výkonem určena pro středně velké (pístové i šroubové) kompresory, s menší produkcí tlakového vzduchu, do max. cca 1650l/min. a tedy i vhodná do již větších dílen a menších průmyslových provozů.
Tyto sušičky jsou ve standardu vybaveny automatickým plovákovým odvaděčem. Na přání je možno je dovybavit elektronickým odvaděčem EDD. Hodnota tlakového rosného bodu (TRB) je zobrazena na ovládacím panelu.
Popis činnosti sušičů: Teplý nasycený-kondenzovaný vzduch vstupuje do výparníku, kde se ochlazuje pomocí chladiva regulovaného expanzním ventilem konstantního tlaku. Vodní pára kondenzuje na vodu, která je separována od vzduchu v měděném demisteru a odloučena automatickým odlučovačem. Ochlazený vzduch se následně ohřeje ve výměníku. Statický kondenzátor odstraňuje potřebu ventilátoru a výrazně tak zvyšuje spolehlivost.

Jmenovitý průtok max.: 100 m3/h
Při pracovním přetlaku: 7 bar
Pracovní přetlak max.: 16 bar
Rosný bod: +3°C
Maximální teplota vzduchu na vstupu: 50 °C
Tlaková ztráta 0,25 bar
Chladivo: R-134a (ekologické)
Napájení: 230 /1 / 50 V / f / Hz
Příkon: 0,6kW
Úroveň ochrany-krytí: IP 23
Rozměry sušičky-vnější: v/š/d 575/500/525 mm
Hmotnost: 40 kg
Připojovací rozměr: R 3/4"

Napsat svou recenzi

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD101

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD101

Průmyslová sušička Atmos AHD101 určená pro čištění výstupního tlakového vzduchu z kompresoru s kapacitou průtoku 100m3/hod.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby