Kondenzační sušičky AHD, českého výrobce Atmos, představují spojení vyspělé technologie s konstrukční jednoduchosti a tím i vysoké spolehlivosti. Tyto sušičky jsou vybaveny digitálním panelem a automatickým, elektronickým odváděčem kondenzátu (pumpou). Sušička AHD315 je svým výkonem určena pro velké (šroubové) kompresory, s velkou produkcí tlakového vzduchu, do max. cca 5250l/min. a tedy vhodná do již velkých dílen i velkých průmyslových provozů s trvalým odběrem tlakového vzduchu.
Tyto sušičky jsou ve standardu vybaveny automatickým plovákovým odvaděčem. Na přání je možno je dovybavit elektronickým odvaděčem EDD. Hodnota tlakového rosného bodu (TRB) je zobrazena na ovládacím panelu.
Popis činnosti sušičů: Teplý nasycený-kondenzovaný vzduch vstupuje do výparníku, kde se ochlazuje pomocí chladiva regulovaného expanzním ventilem konstantního tlaku. Vodní pára kondenzuje na vodu, která je separována od vzduchu v měděném demisteru a odloučena automatickým odlučovačem. Ochlazený vzduch se následně ohřeje ve výměníku. Statický kondenzátor odstraňuje potřebu ventilátoru a výrazně tak zvyšuje spolehlivost.

Jmenovitý průtok max.: 315 m3/h
Při pracovním přetlaku: 7 bar
Pracovní přetlak max.: 16 bar
Rosný bod: +3°C
Maximální teplota vzduchu na vstupu: 50 °C
Tlaková ztráta 0,25 bar
Chladivo: R-134a (ekologické)
Napájení: 230 /1 / 50 V / f / Hz
Příkon: 1,2kW
Úroveň ochrany-krytí: IP 23
Rozměry sušičky-vnější: v/š/d 760/485/1010 mm
Hmotnost: 75 kg
Připojovací rozměr: R 2"

Napsat svou recenzi

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD315

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD315

Průmyslová sušička Atmos AHD315 určená pro čištění výstupního tlakového vzduchu z kompresoru s kapacitou průtoku 315m3/hod.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby