Kondenzační sušičky AHD, českého výrobce Atmos, představují spojení vyspělé technologie s konstrukční jednoduchosti a tím i vysoké spolehlivosti. Tyto sušičky jsou vybaveny digitálním panelem a automatickým, elektronickým odváděčem kondenzátu (pumpou). Sušička AHD160 je svým výkonem určena pro větší (šroubové) kompresory, s vyšší produkcí-objemem tlakového vzduchu, do max. cca 160m3/hod a tedy i vhodná do již větších dílen a středních průmyslových provozů.
Tyto sušičky jsou ve standardu vybaveny automatickým plovákovým odvaděčem. Na přání je možno je dovybavit elektronickým odvaděčem EDD. Hodnota tlakového rosného bodu (TRB) je zobrazena na ovládacím panelu.
Popis činnosti sušičů: Teplý nasycený-kondenzovaný vzduch vstupuje do výparníku, kde se ochlazuje pomocí chladiva regulovaného expanzním ventilem konstantního tlaku. Vodní pára kondenzuje na vodu, která je separována od vzduchu v měděném demisteru a odloučena automatickým odlučovačem. Ochlazený vzduch se následně ohřeje ve výměníku. Statický kondenzátor odstraňuje potřebu ventilátoru a výrazně tak zvyšuje spolehlivost.

Jmenovitý průtok max.: 160 m3/h
Při pracovním přetlaku: 7 bar
Pracovní přetlak max.: 16 bar
Rosný bod: +3°C
Maximální teplota vzduchu na vstupu: 50 °C
Tlaková ztráta 0,25 bar
Chladivo: R-134a (ekologické)
Napájení: 230 /1 / 50 V / f / Hz
Příkon: 0,6kW
Úroveň ochrany-krytí: IP 23
Rozměry sušičky-vnější: v/š/d 600/395/890 mm
Hmotnost: 55 kg
Připojovací rozměr: R 1"

Napsat svou recenzi

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD160

Průmyslová sušička kompresorového vzduchu Atmos-AHD160

Průmyslová sušička Atmos AHD160 určená pro čištění výstupního tlakového vzduchu z kompresoru s kapacitou průtoku 160m3/hod.

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby