Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním webu stvrzujete svůj souhlas. Rozumím

Tyto kabiny jsou primárně určeny a vybaveny pro obslužné injektorové tryskání s možností rozšíření (up-grade) a dodání ve verzi tlakového nebo kombinovaného (inj.+tlak.) provedení, stejně tak jako doplněné o cyklón, nebo přístavný odsavač, vhodné především pro tryskání většího rozsahu a s větší účinnosti, vhodné zejména do průmyslových provozů.
Technické parametry Typ (tlakový/injektorový) - injektorový i tlakový Konstrukčně podobné provedení jako u typu ITB 65, jen s možností bohatší výbavy a větších rozměrů Vnitřní/pracovní rozměr skříně kabiny ITB 90 (900 x 700 x 650 mm) Vnitřní/pracovní rozměr skříně kabiny ITB 120 (1200 x 1000 x 750 mm) Element pro tlakové tryskání TTJ10 včetně úprav pro použití, cyklón a přístavný odsavač (za příplatek) Možnost dodání s nástavcem na dlouhé předměty a s manipulačním stolkem uvnitř kabiny. Účinnost tryskání vysoká až velmi vysoká. Konečná cena se pak odvíjí dle konkrétní specifikace typu a výbavy kabiny.

Více informací k tomuto produktu naleznete na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Typ (tlakový/injektorový) injektorový i tlakový
Známka 
Tomáš V
2018-02-28

Pískovací kabina PK-ITB/TTB120

Koupil jsem a neprohloupil jsem. Maximální funkčnost a komfort tryskání.

Napsat svou recenzi !

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

související zboží