Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Rozumím

Nejsme jen pouhý E-shop ... proto toto zboží si můžete u nás detailně prohlédnout na naší vzorkové prodejně a vyzkoušet na naší provozní zkušebně.

Tyto kabiny jsou primárně určeny pro obslužné tryskáním s doporučeným dodání ve verzi tlakového provedení, včetně cyklónu, nebo přístavného odsavače vhodné zejména pro průmyslové použití s vysokým pracovním zatížením a s velmi vysokou účinností. Konstrukčně i výbavou podobné provedení jako u typů PK-ITB 90, 120 jen větších rozměrů se dvěma průhledy a třemi manipulačními otvory pro ruce obsluhy. Technické parametry Typ (tlakový/injektorový) - injektorový i tlakový Vnitřní/pracovní rozměr skříně kabiny ITB 150 (1500 x 1200 x 800 mm) Vnitřní osvětlení kabiny je tvořeno 4x20W/230V Účinnost tryskání velmi vysoká

Více informací k tomuto produktu naleznete v příloze, na této stránce, ve složce ,,KE STAŽENÍ".

Kabina ošetřena práškovou barvou (komaxit), standardní barevné provedení této naší kabiny k dodání (béžově-šedá), dle vzorníku RAL, viz. zde: http://www.reno-tech.cz/lakovani/vzornik-barev/ je možno si před výrobou a dodáním této celé kabiny vybrat a zvolit jiné barevné provedení.
Cena realizace této operace je dle velikosti kabiny, výběru konkrétních barev a náročnosti aplikace od +2000,- Kč/kabina.

Nabídku tryskacích materiálu naleznete zde: Abraziva

Typ (injektorový/tlakový/kombinovaný) injektorový

Napsat svou recenzi

Napsat svou recenzi

Podobné a související zboží i služby